McGregor bez taryfy ulgowej dla klubowych kolegów. Irlandczyk posłał sparingpartnera na deski [WIDEO]

McGregor bez taryfy ulgowej dla klubowych kolegów. Irlandczyk posłał sparingpartnera na deski [WIDEO]
Twitter Screen
Conor McGregor opublikował w mediach społecznościowych kilka nagrań z treningu. Na jednym z udostępnionych filmów posłał sparingpartnera na deski.
Conor McGregor pozostaje nieaktywny od 10 lipca 2021 roku. Wówczas na UFC 257 przegrał z Dustinem Poirierem przez potworną kontuzję nogi.
Dalsza część tekstu pod wideo
35-latek wrócił do pełnej sprawności i coraz częściej pojawia się na sali treningowej. W kuluarach dużo mówi się o kolejnym starciu Irlandczyka w UFC.
McGregor chciałby zawalczyć na gali UFC 300, która odbędzie się w kwietniu przyszłego roku. Jego trener, John Kavanagh, zdradził, że powrót Irlandczyka opóźni się i będzie miał miejsce dopiero w lecie.
Mimo to 35-latek nie próżnuje i przygotowuje się do kolejnego starcia. Niedawno podzielił się z kibicami nagraniami z sali treningowej.
Irlandczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował kilka filmów ze sparingów. Na jednym z nich McGregor trafił klubowego kolegę mocnym lewym sierpowym.
Sparingpartner 35-latka po zainkasowaniu uderzenia upadł na matę. Mimo to natychmiastowo się podniósł i kontynuował trening.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki06 Dec 2023 · 10:40
Źródło: Twitter

Przeczytaj również