Nadchodzące

ME. Kolejne efektowne zwycięstwo Polaków! Wyrównany rekord mistrzostw [WIDEO]

Reprezentacja Polski w siatkówce
Źródło zdjęcia: pzps.pl

Reprezentacja Polski rozbiła Czarnogórę 3:0 (25:10, 25:17, 25:19) w swoim czwartym meczu na mistrzostwach Europy. "Biało-Czerwoni" w pierwszym secie wyrównali rekord tegorocznej edycji imprezy, wygrywając różnicą aż piętnastu punktów.

Po efektownej, poniedziałkowej wygranej z Czechami jedynym zmartwieniem Vitala Heynena mogła być jedynie motywacja jego podopiecznych. We wtorek ich rywalem była bowiem jeszcze słabsza Czarnogóra, dla której tegoroczne mistrzostwa Europy są debiutem w imprezie tej rangi.

Nasi siatkarze nie po raz pierwszy pokazali jednak wielki profesjonalizm i do starcia podeszli z pełnym zaangażowaniem, co przyniosło piorunujące efekty. Dość powiedzieć, że pierwszego seta "Biało-Czerwoni" wygrali 25:10, pokazując rywalom miejsce w szeregu.

Także w drugiej partii ekipa z Bałkanów była dla rozpędzonej machiny Heynena jedynie tłem. Co prawda przewaga Polaków nie była już tak duża, jak w secie pierwszym, ale wciąż imponująca. Wygrali 25:17 i w całym spotkaniu prowadzili już 2:0. Trzecia odsłona rozpoczęła się od wyrównanej gry obu zespołów. Po pierwszej przerwie technicznej ponownie przewagę zyskiwać zaczęli Polacy, którzy ostatecznie triumfowali 25:19, a w całym spotkaniu 3:0.

W pierwszym secie nasza kadra wyrównała rekord tegorocznych mistrzostw. 25:10 wygrali również Włosi (z Portugalią) i Rosjanie (z Białorusią).

Kolejnym rywalem naszej kadry będzie Ukraina, z którą zagramy w czwartek o 20:00.

Czarnogóra - Polska 0:3 (10:25, 17:25, 19:25)

-47
Znając życie... to w kolejnej rundzie trafią na jakąś Słowenię i dostaną baty i wtedy zejdą na ziemię.
17 wrz 2019 | 20:41
+28
Generalnie to powinieneś już zamknąć swój głupi ryj.
17 wrz 2019 | 21:51
+6
Boli cię dupa lamusie że Polacy są w siatkówkę NAJLEPSI . Pierdol się ruski trolu brawo biało czerwoni
+9
Kazde zwyciestwo coeszy, nie wazne z kim.
17 wrz 2019 | 19:45
+6
ladnie ladnie, ale pozostali liderzy grup tez pewnie wygrywaja, juz czekam az sie skoncza te grupowe sparingi, cieakw tez jestem jak Francuzi zagraja z Wlochami
17 wrz 2019 | 19:41
+7
Kiedyś na ME była walka a teraz to jakaś parodia z kim muszą się nasi "mierzyć". Aż czasem oczy bolą jak rywal gra w siatkówkę i to w mistrzostwach europy.
17 wrz 2019 | 19:18
-56
I co z tego skoro trener to farbowany lis z zagranicy
17 wrz 2019 | 20:44
+5
Nie spóźnij się na matmę rano trolleczku. Słaby jesteś w te klocki więc może w szkole Cię koledzy douczą jak być trollem a nie tylko zwykłym głupim zjebem.
17 wrz 2019 | 18:45
+41
Nasi to czują się jak na placu zabaw i sprawdzają kolejne atrakcje. 🤩 Brawo!
+47
Na Ukrainę to chłopaki chyba w klapkach wyjdą, bo nawet sznurowadeł nie opłaca się wiązać :P
17 wrz 2019 | 18:27
+28
Brawo Polacy. Mistrzostwa Europy nadszedł czas, ten piękny czas!
+52
Siatkówka sama sobie strzela w stopę takim formatem rozgrywek. To jest żart, że na głównym turnieju musimy mierzyć się z kimś tak miernym.