Męczarnie PSG w meczu z Angers. Szczęśliwy gol mistrzów Francji dał im trzy punkty [WIDEO]

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 16 sty 2021 | 22:54
Piłkarze PSG sobotniego starcia z Angers z pewno nie mogą zaliczyć do udanych. Zgarnęli jednak trzy punkty dzięki dość szczęśliwemu trafieniu Layvina Kurzawy.
Zdecydowanymi faworytami tego spotkania byli zawodnicy PSG, ale mistrzowie Francji nie zaczęli tego spotkania najlepiej. Już dwie minuty po pierwszym gwizdku arbitra na wysokości zadania musiał stanąć Keylor Navas, którego próbował zaskoczyć Capelle.
Od pierwszej minuty zagrał dziś zarówno Neymar, jak i Kylian Mbappe. Współpraca dwóch gwiazdorów przyniosła okazję do strzału Francuzowi, ale w 22. minucie uderzył on nad poprzeczką. Precyzji brakowało także Paredesowi oraz Keanowi.
W efekcie w pierwszej połowie bramkarz Angers nie musiał ani razu interweniować. Dużo więcej pracy miał po przerwie, gdy podopieczni Mauricio Pochettino ruszyli do bardziej zdecydowanego ataku.
Trzeba też jednak przyznać, że to gospodarze mogli niespodziewanie wyjść na prowadzenie, gdy w świetnej sytuacji znalazł się Diony. Mistrzów Francji uratowała interwencja Navasa.
Po drugiej stronie boiska działo się więcej. Mbappe znalazł się sam na sam z Bernardonim, ale nie zdołał go pokonać. W końcu do siatki w 70. minucie trafił Layvin Kurzawa. Miał przy tym nieco szczęścia, bo nie trafił czysto w piłkę z woleja, ale bramkarz gospodarzy i tak nie miał za wiele do powiedzenia.
Strzelec gola miał zresztą sporego pecha, bo musiał zejść z boiska z powodu kontuzji. W końcówce to Angers było bliżej wyrównania niż PSG drugiego gola. Mistrzowie Francji wygrali jednak 1:0 i awansowali na pozycję lidera Ligue 1.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN