Media: Aleksandar Vuković poprowadzi znany klub? Może pracować poza Ekstraklasą

Media: Aleksandar Vuković poprowadzi znany klub? Może pracować poza Ekstraklasą
Lens Strong / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 02 Cze 2022 | 20:38
Aleksandar Vuković z końcem sezonu 2021/2022 rozstał się z Legią Warszawa. Jak informuje portal "Mozzartsport.com", obecnie jest jednym z głównych kandydatów do objęcia Partizana Belgrad.
"Vuko" ostatniej zimy sensacyjnie wrócił do Legii, skąd zwolniono go ponad rok wcześniej. Serbowi powierzono misję ratowania zespołu przed spadkiem z PKO Ekstraklasy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Ta zakończyła się powodzeniem, choć przez większość czasu gra "Wojskowych" daleka była od oczekiwań kibiców. Legia nie zdecydowała się na zaoferowanie Vukoviciowi nowej umowy.
Zamiast tego zatrudniono Kostę Runjaica, który odszedł z Pogoni Szczecin. Serb został natomiast bez pracy, choć nie ukrywał, że chętnie zwiąże się z innym zespołem.
Teraz może okazać się to realne. Jak informuje portal "Mozzartsport.com", nad zatrudnieniem Vukovicia poważnie zastanawia się zespół z jego ojczyzny, Partizan Belgrad.
42-latek jest wychowankiem tego klubu i to właśnie w nim zaczynał karierę jako piłkarz. W 2000 roku odszedł jednak do lokalnego rywala, Milicionaru, skąd potem pozyskała go Legia.
Według medialnych doniesień Vuković jest jednym z głównych kandydatów do pracy w stolicy Serbii. W minionym sezonie Partizan zajął drugie miejsce w lidze, o dwa punkty ustępując Crvenej Zvezdzie.
Źródło: Mozzartsport.com/WP Sportowe Fakty

Dyskusja 3