Juventus FC. Bez żadnych szans na powrót Cristiano Ronaldo do Realu Madryt. "Jego czas przeminął"

Bez żadnych szans na powrót Cristiano Ronaldo do Realu Madryt. "Jego czas przeminął"
ph.FAB / Shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 7 kwi 2020 | 13:17
"AS" dementuje informacje o możliwym powrocie Cristiano Ronaldo do Realu Madryt. Wcześniej scenariusz sensacyjnego powrotu nakreślili dziennikarze "Daily Mail" i "Corriere dello Sport".
W ostatnim tygodniu media zaczęły spekulacje o możliwym transferze z udziałem Cristiano Ronaldo. Juventus miałby pozbyć się swojej gwiazdy ze względu na wysoką pensję piłkarza, który w Turynie rocznie inkasuje 31 mln euro.
Tymczasem "AS" stanowczo przekonuje, że powrót "CR7" do Madrytu jest wykluczony.
- Nie wpisuje się on w politykę klubu. Najbardziej ceni go sam Florentino Perez, ale jego czas przeminął, a cele sportowe Realu są teraz inne - czytamy w artykule.
Problemem dla "Królewskich" przede wszystkim są wymagania finansowe Portugalczyka. Co więcej, działacze wolą ściągnąć młodszego zawodnika takiego jak Kylian Mbappe. Sam Ronaldo nie cieszy się też wielką sympatią szatni "Los Blancos" ze względu na wypowiedzi, jakich 35-latek udzielił po tym, jak Luka Modrić zdobył "Złotą Piłkę" w 2018 roku.
Jednocześnie hiszpańscy dziennikarze nie wykluczają, że Cristiano Ronaldo opuści Turyn, ale w tym przypadku "kupującym nie będzie Real Madryt".
Źródło: AS

Dyskusja 13

8 kwi 2020 | 20:34
0
Kto pisze dla tych gazet, że szatnia opluje Ronaldo bo Modric
A na prawdę wyglądałoby to tak:
Wchodzi Perez do szatni po meczu
- chłopaki może wrócić Ronaldo ale Modric musi lecieć
(Modric na taczce wywieziony do Mediolanu)
8 kwi 2020 | 10:03
0
Wydaje mi się, że to Ronaldo decyduje gdzie będzie grał, a nie klub. Jeżeli powie, że chce odejść przykładowo do Piasta, to pójdzie do Piasta.
7 kwi 2020 | 15:55
(Edytowany)
Wiadomo ze powrot Ronaldo jest nierealny, ale najbardziej smieszy ze "AS" dementuje jakies doniesienia innych dziennikow. Ta gazeta to jeden wielki sciek a ich informacje to z reguly wymysly/domysly redaktorow bez podawania zadnych zrodel. Poza tym, AS jest skonfliktowany z Florentino Perezem wiec czesto ich informacje sa od "bliskich zrodel", ktore nie istnieja lub kryje sie za nimi jakas sprzataczka z biura prezesa, ktora przeglada notatki ze smietnika.
0
Wiadomo ze powrot Ronaldo jest nierealny, ale najbardziej smieszy ze "AS" dementuje jakies doniesienia innych dziennikow. Ta gazeta to jeden wielki sciek a ich informacje to z reguly wymysly/domysly redaktorow bez podawania konkretnych zrodel. Poza tym, AS jest skonfliktowany z Florentino Perezem wiec czesto ich informacje sa od "bliskich zrodel", ktore nie istnieja lub kryje sie za nimi jakas sprzataczka z biura prezesa, ktora przeglada notatki ze smietnika.
7 kwi 2020 | 15:45
0
Adje Opa pozostał futsal z oldbojami 45+
7 kwi 2020 | 15:35
0
No i bravo AS.W końcu ktoś napisał prawdę o tym podstarzałym egocentryku i narcyzie.
7 kwi 2020 | 14:50
0
Widać ewidentnie że to fake skoro tam piszą o jakiejś niechęci do Ronaldo w szatni Realu.

Ronaldo nie ma po co wracać do Realu, podobnie jak nie ma po co wracać do Unied.
7 kwi 2020 | 14:13
0
czas cr7 i messi powoli przemija. nikt raczej nie da ogromnych pieniedzy za pilkarzy znajdujacych sie na rowni pochylej.
7 kwi 2020 | 13:50
0
Real ma kilku wiekowych zawodników, fakt, że sprowadzili Hazarda w wieku 28 lat, który ma być liderem, a raczej nim nie będzie. Zdecydowanie powrót Ronaldo wyszedłby wszystkim na dobre.
7 kwi 2020 | 13:40
0
kuźwa, facet tyle z nimi wygrał i tyle już zarobił, że mógłby se darować te warunki finansowe, to by zostało bardzo dobrze odebrane przez kibiców i zwiększyło jego szanse na przejście, ale nie - będzie cisnął do końca, choć już sra pieniędzmi
7 kwi 2020 | 13:44
0
Masz rację, aczkolwiek tego nie wiadomo. Pismaki zawsze lubią dopisać kilka słów nie prawdy
7 kwi 2020 | 13:47
0
Gdyby nie ten kryzys to może Real by się zgodził, ale chętni się napewno znajdą i wyciśnie kogo innego.
7 kwi 2020 | 15:18
0
więc ma pobierać pensję mniejszą od wielu młokosów, którzy strzelili ledwie parę goli i jeszcze nic nie wygrali? ot tak, dla czyjegoś widzimisię? gdzie tu logika? jesteś lepszy, kasujesz więcej. poza tym to nie jest zwykły gracz tylko marka, która przekłada się na inne korzyści
7 kwi 2020 | 13:25
0
Też mi niespodzianka