Media: Głośny powrót do Legii Warszawa. Były bramkarz "Wojskowych" trafi na Łazienkowską

Media: Głośny powrót do Legii Warszawa. Były bramkarz "Wojskowych" trafi na Łazienkowską
Piotr Matusewicz / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 24 maj 2022 | 19:44
Legia Warszawa kompletuje sztab przed kolejnym sezonem. Jak informuje portal "Legia.net", w klubie ma zostać zatrudniony Arkadiusz Malarz. Będzie on pomagał przy szkoleniu bramkarzy.
W poniedziałek "Wojskowi" oficjalnie ogłosili nazwisko nowego szkoleniowca. Zgodnie z medialnymi doniesieniami został nim Kosta Runjaic, do tej pory pracujący w Pogoni Szczecin.
Dalsza część tekstu pod wideo
50-latek podpisał w stolicy dwuletni kontrakt. Jego sztab został już praktycznie skompletowany. Asystentem Runjaica został Aleksandar Rogić.
Jak informuje portal "Legia.net", na Łazienkowską wróci Arkadiusz Malarz. Były bramkarz, który w przeszłości grał na Łazienkowskiej, będzie pomagał w szkoleniu golkiperów.
Głównym trenerem bramkarzy pozostanie rzecz jasna Krzysztof Dowhań. Wcześniej pomagał mu inny z byłych piłkarzy Legii, Jan Mucha. Był on gotowy do podpisania nowej umowy.
Nie dostał jednak propozycji przedłużenia kontraktu, który wygasa w czerwcu tego roku. Jego miejsce zajmie właśnie Malarz, który przed rokiem zakończył piłkarską karierę.
Wówczas wygasł jego kontrakt z ŁKS-em Łódź. Do tego zespołu trafił właśnie z Legii. W stolicy spędził 4,5 roku i rozegrał dla "Wojskowych" 138 oficjalnych spotkań.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Legia.net