Media: Kyle Walker podpadł Garethowi Southgate'owi. "Już nigdy go nie powoła"

Media: Kyle Walker podpadł Garethowi Southgate'owi. "Już nigdy go nie powoła"
CosminIftode / Shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 7 kwi 2020 | 14:27
Kyle Walker może spodziewać się drakońskiej kary od Garetha Southgate'a. Selekcjoner reprezentacji Anglii jest niezadowolony z postawy zawodnika, który imprezował z prostytutkami.
W minioną niedzielę "The Sun" poinformował, że piłkarz Manchesteru City zaprosił do siebie na noc dwie panie lekkich obyczajów i tym samym nie dostosował się do zaleceń na czas pandemii koronawirusa.
Te informacje wywołały prawdziwą burzę. Walker od razu przeprosił za swoje zachowanie. - Wiem, że jako profesjonalny piłkarz powinienem być wzorem do naśladowania - oświadczył 29-latek.
Sprawa nie jest jednak zakończona. Angielscy dziennikarze sugerują, że szkoleniowiec wyciągnie konsekwencje wobec swojego podopiecznego. Walker nie ma co liczyć na powołanie do drużyny narodowej.
- Kariera Kyle'a Walkera w reprezentacji Anglii po seksaferze właśnie się zakończyła. Gareth Southgate jest na niego wściekły. Już nigdy nie powoła go do reprezentacji Anglii - donosi "Daily Star".
- Southgate nie będzie tolerował piłkarzy, którzy wychodzą przed szereg i nie szanują swojego zawodu - podkreślono.
Za takim rozwiązaniem opowiedział się Ian Holloway, były angielski piłkarz. - Całkowicie się zgadzam. To było bezmyślne. Gdzie jest dyscyplina? - oznajmił 57-latek.
Źródło: daily star

Dyskusja 19

8 kwi 2020 | 01:23
0
E tam, za dwa lata przyjdzie nowy couch i go powola do kadry.
8 kwi 2020 | 12:32
0
Oby nie..
7 kwi 2020 | 17:34
0
Ch^jowo-pomyślał Walker
8 kwi 2020 | 12:29
0
To bylo smieszne:dd i prawdziwe niestety:)
7 kwi 2020 | 15:22
0
Tez mi cos, moj znajomy w Anglii normalnie pracuje, w Polsce wiele osob tez normalnie pracuje i spotyka sie na codzien z innymi ludzmi a tu z malej imprezki zrobili seksafere... Komus zal ze sie zabawil. A Southgate to powinien zostac ksiedzem jak mu takie rzeczy przeszkadzaja. Chociaz ksieza tez do swietoszkow nie naleza...
7 kwi 2020 | 15:17
(Edytowany)
Ma prawej obronie Anglia ma obecnie Trenta Alexandra-Arnolda i Kierana Trippiera jako rezerwowego, więc sobie media mogą spekulować Jak któryś złapie kontuzje przed ważnym turniejem to, jak dla mnie, głupotą byłoby niepowołanie Kyle'a
0
Na prawej obronie Anglia ma obecnie Trenta Alexandra-Arnolda i Kierana Trippiera jako rezerwowego, więc sobie media mogą spekulować Jak któryś złapie kontuzje przed ważnym turniejem to, jak dla mnie, głupotą byłoby niepowołanie Kyle'a
7 kwi 2020 | 15:32
0
Jest jeszcze jak coś Wan-Bissaka czy James.
7 kwi 2020 | 15:47
0
Southgate właśnie nie stawiał na Trenta Alexandra-Arnolda. Może teraz się to zmieni. Moim zdaniem doświadcznie Walkera przegrywa z talentem TAA.
7 kwi 2020 | 15:07
0
I bardzo dobrze . Krótko trzymać takie zachowanie i brak odpowiedzialności
8 kwi 2020 | 04:41
0
Tu ludzie nie widzą w tym problemu, dla nich to dalej jest wzór do naśladowania, ktoś kto jest na tyle tępy że potrafi myśleć tylko fiutem
7 kwi 2020 | 14:55
0
Jakos nie chce mi się w to wierzyć, ale zobaczymy.
7 kwi 2020 | 14:44
0
Myślę, że jest nie jedynym piłkarzem reprezentacji Anglii, który to robi [korzysta z usług], ale jest chwilowo nagonka, jest to medialne, on wpadł, więc ma pozamiatane...
7 kwi 2020 | 15:02
(Edytowany)
Gość zrobił impreze z dz*** dla kumpli w czasie epidemii, nie porownywalbym tego do "korzystania z usług". Na stronie był artykuł o np Jovicu czy Smolovie którzy po prostu pojechali do swoich domów w czasie kwarantanny i każdy był oburzony, a Walker robi imprezę dla siebie, kumpli i 2 dzi***k!!!
0
Gość zrobił impreze z dz*** dla kumpli w czasie epidemii, nie porownywalbym tego do zwyklego "korzystania z usług". Na stronie był artykuł o np Jovicu czy Smolovie którzy po prostu pojechali do swoich domów w czasie kwarantanny i każdy był oburzony, a Walker robi imprezę dla siebie, kumpli i 2 dzi***k!!!
7 kwi 2020 | 15:20
(Edytowany)
Przecież nie wychodził z domu a i trening kondycyjny też zrobił , skąd mógł wiedzieć że pani lekkich obyczajów zechce za celebrytkę robić ? Masz 30 lat testosteron na wysokim poziomie i w dodatku kasę a flinta stoi Ci jak maczuga herkulesa .Peszek i tyle .
0
Przecież nie wychodził z domu a i trening kondycyjny też zrobił , skąd mógł wiedzieć że pani lekkich obyczajów zechce za celebrytkę robić ? Masz 30 lat testosteron na wysokim poziomie i w dodatku kasę a flinta stoi Ci jak maczuga herkulesa .Po prostu miał pecha że się wydało
7 kwi 2020 | 15:44
0
Czyli dzi**ka jest tutaj ta która ponosi za wszystko winę?! Spoko że dla Ciebie to jest normą ale ja jestem chyba na to zbyt staromodny
7 kwi 2020 | 15:59
(Edytowany)
Ja jej zawodu nie wybierałem , po za tym jak coś to ta pani złamała zakaz wychodzenia z domu, który kosztował za usługę 2200 funtów. Podobno k--wie ciągle mało - albo jej chodziło o kasę lub rozgłos . Nie mnie jest to oceniać ale tylko ona z tego aferę zrobiła a nie jest jedyną osobą z której usług się korzysta .
0
Ja jej zawodu nie wybierałem , po za tym jak coś to ta pani złamała zakaz wychodzenia z domu, który kosztował za usługę 2200 funtów. Podobno k--wie ciągle mało ? - albo jej chodziło o kasę albo o rozgłos . Nie mnie jest to oceniać, ale tylko Ona z tego aferę zrobiła. Przecież nie jest jedyną osobą z której usług się korzysta .
7 kwi 2020 | 17:15
0
* No i od mediów, którym to powiedziała zgarnęła drugie tyle albo i więcej. Wiedziała co robi. Premedytacja oczywista. I to zapewne nie jeden raz wychodziła z domu do klienta w ostatnich 4 tyg.
7 kwi 2020 | 17:36
(Edytowany)
Dokładnie.
Co bardziej roznosi wirusa?
Kura, czy jajko?
Jak dla mnie kur(w)a
0
Dokładnie.
Co bardziej roznosi wirusa?
Kura, czy jajko?
Jak dla mnie kur(w)a
Co oczywiscie nie zmienia faktu, że Walker zachował się bardzo słabo
8 kwi 2020 | 04:37
0
Kura czy jajo? Czyli wymagasz tyle odpowiedzialności, przyzwoitości i zwyklego ogarnięcia od Walkera ile od zwykłej kur(w)y? Od kogoś kto gra w top klubie i reprezentacji i jest wzorem dla wielu młodych zawodników? Luz