Media: Paul Pogba wybrał nowy klub. Pomocnik Manchesteru United żegna się z Premier League

Media: Paul Pogba wybrał nowy klub. Francuski pomocnik żegna się z Premier League
Francesco Scaccianoce/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 19 maj 2022 | 20:23
Paul Pogba z końcem tego sezonu przestanie reprezentować barwy Manchesteru United. Włoski dziennikarz, Alfredo Pedulla, twierdzi, że pomocnik dał zielone światło na ponowne przenosiny do Juventusu.
Francuzowi w czerwcu kończy się obecny kontrakt z "Czerwonymi Diabłami". Choć Pogbie w ostatnich miesiącach daleko było od optymalnej formy, to chętnych na jego sprowadzenie nie brakowało.
Dalsza część tekstu pod wideo
Media w gronie zainteresowanych piłkarzem klubów wymieniały przede wszystkim PSG, Juventus oraz Real Madryt. Jakiś czas temu do gry dość niespodziewanie włączył się Manchester City.
Jak informuje angielski "The Times", Pogba porozumiał się już nawet z mistrzami Anglii w sprawie warunków swojego kontraktu. Później zmienił jednak zdanie w sprawie transferu.
Francuz nie zdecydował się na przejście do lokalnego rywala, obawiając się reakcji fanów United. Nie chciał jeszcze bardziej narazić się kibicom "Czerwonych Diabłów".
Włoski dziennikarz, Alfredo Pedulla, twierdzi natomiast, że pomocnik wybrał już nowy klub. Tym ma być włoski Juventus, którego barwy 29-latek reprezentował już w przeszłości.
We Włoszech Pogba występował w latach 2012-2016. To właśnie tam stał się gwiazdą światowego formatu. Teraz znów ma być kluczową postacią "Starej Damy".
Źródło: Alfredo Pedulla/The Times