NA ŻYWO
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Media: Piast Gliwice odrzucił ofertę Lecha Poznań za Damiana Kądziora. Postawił zaporowe żądania finansowe

Media: Piast Gliwice odrzucił ofertę za Damiana Kądziora. Postawił zaporowe żądania finansowe
Norbert Barczyk / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 20 cze 2022 | 17:22
Damian Kądzior chciałby tego lata przenieść się do Lecha Poznań. Sebastian Staszewski z "Interii" twierdzi, że Piast Gliwice postawił zaporowe żądania finansowe i w negocjacjach panuje obecnie impas.
"Kolejorz" myślał nad sprowadzeniem Kądziora już rok temu. Wówczas temat ostatecznie upadł, a zawodnik podpisał kontrakt z Piastem. W Gliwicach rozegrał bardzo dobry sezon.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dzięki temu wrócił temat jego transferu do Poznania. Jak informowaliśmy jako pierwsi w zeszłym tygodniu, oba kluby przystąpiły do negocjacji. Mistrzowie Polski byli skłonni zapłacić około pół miliona euro. Więcej o całej sprawie przeczytacie TUTAJ.
Zdaniem Sebastiana Staszewskiego z "Interii" Lech oprócz gotówki oferował także wypożyczenie jednego ze swoich zawodników. Oferta została jednak odrzucona.
Piast żąda podobno za swoją gwiazdę sumy przekraczającej milion euro. Dla poznaniaków to zdecydowanie za dużo. W negocjacjach miał nastąpić impas.
Wiele zależy też od tego, czy gliwiczanom uda się sprowadzić następcę Kądziora. Według naszych informacji Piast stara się o pozyskanie swojej dawnej gwiazdy, Jorge Felixa (więcej TUTAJ).
Transfer Kądziora nie jest jedyną transakcją, nad którą pracuje Lech. Na Bułgarską trafić ma również portugalski pomocnik, Afonso Sousa. Szerzej o tym temacie piszemy TUTAJ.
Źródło: Sebastian Staszewski

Dyskusja 9