Media: Real Madryt odkłada marzenia o transferze Kyliana Mbappe na przyszły rok

Media: Real Madryt odkłada marzenia o transferze Kyliana Mbappe na przyszły rok
Shuttersrtock
Autor: Daniel Makarewicz 7 kwi 2020 | 13:44
Real Madryt chce sprowadzić Kyliana Mbappe z PSG. "Królewscy" marzenia transferowe muszą odłożyć jednak na kolejny rok - donosi "AS".
Saga z Kylianem Mbappe trwa w najlepsze. Dziennikarze po raz kolejni informują, że Francuz jest głównym celem Florentino Pereza. Prezydent Realu Madryt widzi w 21-latku następcę Cristiano Ronaldo.
Jak informuje "AS", do hitowego transferu nie dojdzie jednak w lecie 2020 roku. Dlaczego? Pandemia koronawirusa sprawiła, że w Madrycie dokładnie analizują każdy wydatek.
- Najbardziej ambitny punkt planów Realu będzie musiał poczekać do lata 2021 - czytamy w artykule.
Dziennikarze jednocześnie podkreślają, że nadchodzący kryzys finansowy wpłynie znacząco na rynek transferowy, co spowoduje wyraźny spadek cen za piłkarzy. Wobec tego "Królewscy" w 2021 roku mogą zapłacić za Mbappe tylko 150 mln euro, a obecnie byłoby to ok. dwa razy więcej.
Źródło: AS

Dyskusja 3

7 kwi 2020 | 14:36
0
mam przeczucie, że Mbappe dogra w pee$że do końca kontraktu i przyjdzie za darmo po królewską pensję
7 kwi 2020 | 13:55
(Edytowany)
Bardziej by mi pasował tytuł artykułu "odkładają plany transferu" niż odkładają marzenia na rok, bo chyba marzyć o nim będą przez cały czas 😉
0
Bardziej by mi pasowało w tytule artykułu "odkładają plany transferu" niż "odkładają marzenia o transferze" na rok, bo chyba marzyć o nim będą przez cały czas 😉
7 kwi 2020 | 13:54
0
Ha, ktoś myślał, że Mbappe przyjdzie teraz? Real musiałby wybulić z 300 mln.. Wiadomo, że lato 2021, bo psg wtedy na nim coś zarobi, rok później już nie.