Media: Sensacyjny ruch Michała Probierza! Znów namiesza w składzie, szykują się duże zmiany na mecz z Czechami

Media: Sensacyjny ruch Michała Probierza! Znów namiesza w składzie, szykują się duże zmiany na mecz z Czechami
Adam Starszyński / Press Focus
Reprezentacja Polski już w piątek rozegra ostatni mecz w eliminacjach do EURO 2024. Według "Sport.pl" Michał Probierz znów zaskoczy ustawieniem defensywy. Szykuje spore zmiany w stosunku do ostatnich spotkań.
Przeciwko Mołdawii oraz Wyspom Owczym rolę lidera defensywy pełnił Jakub Kiwior. Obok obrońcy Arsenalu ustawieni byli debiutujący Patryk Peda oraz znacznie bardziej doświadczony Tomasz Kędziora.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szczególnie ten ostatni nie zaprezentował się na miarę oczekiwań. Peda i Kiwior zebrali w większości dobre recenzje, lecz na mecz z Czechami od początku wyjdzie prawdopodobnie tylko jeden z nich.
Tak wynika przynajmniej z informacji, do których dotarli dziennikarze "Sport.pl". Ich zdaniem Probierz na mecz z Czechami także szykuje ustawienie z trójką środkowych obrońców.
W defensywie szykuje jednak duże zmiany. Do wyjściowej jedenastki ma wrócić Jan Bednarek, którego ostatnio w ogóle zabrakło na liście powołanych, ale odbudował się w Southampton.
Największym zaskoczeniem jest nazwisko trzeciego środkowego obrońcy, który na PGE Narodowym ma wystąpić od pierwszej minuty. Wielką szansę dostanie prawdopodobnie Paweł Bochniewicz.
Dla obrońcy Heerenveen będzie to dopiero trzeci występ w narodowych barwach, a pierwszy o stawkę. Poprzednio grał on w reprezentacji Polski w 2020 roku, jeszcze za kadencji Jerzego Brzęczka.

Przeczytaj również