Media: Sensacyjny transfer Łukasza Fabiańskiego? Polak łączony z czołowym klubem Premier League

Media: Sensacyjny transfer Łukasza Fabiańskiego? Polak łączony z czołowym klubem Premier League
Paul Chesterton/Pressfocus
Łukasz Fabiański w tym sezonie nie może liczyć na grę w Premier League w barwach West Hamu. Według mediów nie jest jednak wykluczone, że Polak zimą zmieni otoczenie.
Doświadczony golkiper przez długi czas był numerem jeden z bramce "Młotów". Przed pierwszym meczem nowego sezonu David Moyes niespodziewanie zakomunikował mu jednak, że w tym sezonie Fabiański będzie jedynie rezerwowym.
Dalsza część tekstu pod wideo
Polak przegrał rywalizację o miano numeru jeden z Alphonse'em Areolą. "Fabian" spotkania Premier League ogląda z ławki. Szansę dostaje natomiast w pucharach.
Niewykluczone, że wkrótce golkiper niespodziewanie zmieni otoczenie. Wszystko ze względu na poważną kontuzję Nicka Pope'a z Newcastle United.
Golkipera "Srok" czeka operacja i około czteromiesięczna pauza. Z tego względu zimą ekipa Eddie'ego Howe'a szukać będzie nowego bramkarza.
Z Newcastle łączony jest między innymi David de Gea (więcej TUTAJ). "The Mirror" twierdzi, że wśród kandydatów do gry w ekipie "Srok" jest również Fabiański.
- To jeden z najbardziej konsekwentnych bramkarzy ostatniej dekady w całej lidze. 38-latek wciąż jest świetnym golkiperem, a jego dyspozycja pomogła West Hamowi uniknąć spadku w ostatnich sezonach, a przede wszystkim pomogła reprezentacji Polski dotrzeć do ćwierćfinału EURO 2016 - napisano.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik04 Dec 2023 · 19:58
Źródło: Daily Mirror/Sport.pl

Przeczytaj również