Media: Śląsk Wrocław nie sprzeda Erika Exposito. Raków Częstochowa ma nowy plan na kupno napastnika

Media: Śląsk Wrocław nie sprzeda Erika Exposito. Raków Częstochowa ma nowy plan na kupno napastnika
Mateusz Porzucek / press focus
Autor:Maciej Pietrasik01 Wrz 2023 | 08:18
Raków Częstochowa w końcówce okienka transferowego chce pozyskać nowego napastnika. Jak donosi Piotr Potępa, Śląsk Wrocław odrzucił ofertę za Erika Exposito, która wynosi milion euro. "Medaliki" mają już plan B.
Decydująca runda eliminacji do Ligi Mistrzów dobitnie pokazała, jak bardzo przydałby się Rakowowi rasowy środkowy napastnik. Fabian Piasecki robił co mógł, ale nie był w stanie sforsować defensywy FC Kopenhagi.
Dalsza część tekstu pod wideo
"Medaliki" zamierzają pozyskać nowego snajpera w końcówce okienka. W czwartek częstochowianie złożyli kolejną ofertę za Erika Exposito, proponując okrągły milion euro, o czym informował nasz dziennikarz, Tomasz Włodarczyk. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Jak donosi Piotr Potępa z serwisu "iGol.pl", Śląsk podjął już decyzję ws. największej gwiazdy drużyny. Nie zamierza sprzedawać Hiszpana za żadne pieniądze i odrzucił ofertę Rakowa.
- Śląsk odrzucił ofertę Rakowa za Erika Exposito wartą milion euro. Z tego co udało mi się ustalić, wynika, że Balda na tę chwilę otrzymał nakaz odrzucania wszystkich ofert za Hiszpana - czytamy.
Wygląda więc na to, że częstochowianie muszą zmienić plany. Okazuje się, że zamiast Exposito mogą sięgnąć po innego napastnika, który obecnie gra w PKO Ekstraklasie.
Według Potępy mistrzowie Polski negocjują kupno jednego ze snajperów Radomiaka Radom. Prawdopodobnie jest to Pedro Henrique, choć możliwe także, że chodzi o Leandro Rochę.
Źródło: Piotr Potępa

Dyskusja 0