NA ŻYWO
Obejrzyj w
Poznań vs Warszawa
Subskrybuj
  • Kolejny przegląd sytuacji w Lechu i Legii
  • "Kolejorz" wyeliminuje Vikingura? Kluczowy dzień przed mistrzem Polski
  • Zapowiedź meczu el. LKE połączona z konferencją Johna van den Broma

Media: Legia Warszawa negocjuje kolejny zaskakujący transfer. Ma przy tym sporą konkurencję

Media: Legia Warszawa negocjuje kolejny zaskakujący transfer. Ma przy tym sporą konkurencję
Krzysztof Porebski / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 29 Cze 2022 | 08:36
Legia Warszawa wciąż szuka wzmocnień w letnim okienku transferowym. Jak informuje doskonale zorientowany w szwedzkim futbolu Piotr Piotrowicz, "Wojskowi" negocjują pozyskanie Josepha Colleya z Wisły Kraków. Mają jednak sporą konkurencję.
23-letni stoper trafił na Reymonta zimą 2022 roku, gdy pozyskano go z włoskiego Chievo. Choć Colley pochodzi z Gambii, to wychowywał się w Szwecji. Grał w juniorskich reprezentacjach "Trzech Koron".
Dalsza część tekstu pod wideo
W Wiśle Kraków szybko stał się podstawowym zawodnikiem. Wiosną rozegrał 11 spotkań w PKO Ekstraklasie. "Biała Gwiazda" nie zdołała się jednak utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Zespół ze stolicy Małopolski przechodzi zmiany kadrowe i wiele wskazuje na to, że Colley będzie kolejnym zawodnikiem, który opuści drużynę. Chętnych na jego usługi nie brakuje.
Jak donosi na Twitterze Piotr Piotrowicz, trener doskonale zorientowany w szwedzkim futbolu, obrońca może zostać w Polsce. Jego sprowadzenie negocjuje między innymi Legia Warszawa.
"Wojskowi" mają jednak konkurencję. Piłkarza chętnie widzieliby u siebie także włodarze Sheriffa Tyraspol oraz duńskiego Viborgu. Wszystkie trzy kluby pozostają w grze o Colleya.
Obecnie trwają negocjacje między zespołami, jeśli chodzi o cenę za 23-latka. Wszystkie wymienione drużyny są skłonne zapłacić za obrońcę, a Wisła liczy rzecz jasna na jak największy zarobek.
Źródło: Piotr Piotrowicz

Dyskusja 9