Media: Stanisław Czerczesow blisko powrotu do pracy. Były trener Legii Warszawa rozmawia z nowym zespołem

Media: Stanisław Czerczesow blisko powrotu do pracy. Były trener Legii rozmawia z nowym zespołem
Alizada Studios / shutterstock.com
Stanisław Czerczesow już niebawem może przejąć kolejny zespół. Portal "Futbalove Zakulisie" przekazał, że były trener Legii Warszawa rozmawia z zespołem ze Słowacji.
Od czasu odejścia z Legii Warszawa Stanisław Czerczesow pracował w reprezentacji Rosji oraz Ferencvaros. Niewypałem okazała się druga przygoda, bowiem Rosjanina zwolniono po fatalnych eliminacjach do Ligi Mistrzów, gdzie lepsze okazało się KI Klaksvik.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tym samym od lipca 2023 roku 60-latek jest bez pracy. Niebawem sytuacja może się zmienić, chociaż doświadczony szkoleniowiec nie znajduje się już na radarze szejków. O zainteresowaniu ze strony Saudyjczyków pisaliśmy TUTAJ.
Teraz bowiem "Futbalove Zakulisie" przekazało, że Czerczesow prowadzi rozmowy z DAC Dunajską Stredą. Miałby tam zastąpić Adriana Gul'a, znanego między innymi z pracy w Wiśle Kraków.
Po 11. kolejkach sezonu 2023/24 DAC zajmuje dopiero 11. miejsce w lidze. Strata do liderującego Slovana Bratysława wynosi już sześć punktów.
W ekipie ze Słowacji Czerczesow mógłby rozpocząć współpracę z Konradem Gruszkowskim. Zawodnik Wisły Kraków przeniósł się tam w trakcie letniego okienka transferowego.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk23 Oct 2023 · 14:18
Źródło: Futbalove Zakulisie

Przeczytaj również