OD 10:00
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Media: Wieczysta rządzi na lokalnym rynku. Ekipa Smudy ściąga piłkarza, którego chciała Wisła Kraków

Media: Wieczysta rządzi na lokalnym rynku. Ekipa Smudy ściąga piłkarza, którego chciała Wisła Kraków
Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Autor: Hubert Kowalczyk 22 cze 2022 | 16:57
Wieczysta Kraków może niebawem ściągnąć dwóch zawodników dobrze znanych z występów w Ekstraklasie. Portal "Transfery.info" podaje, że blisko wzmocnienia drużyny Franciszka Smudy są Błażej Augustyn oraz Michał Mak.
Wieczysta Kraków zyskała rozgłos dzięki swoim śmiałym i głośnym ruchom transferowym. Do ekipy z Małopolski dołączyli już tacy zawodnicy jak Sławomir Peszko, Radosław Majewski, czy Thibault Moulin. Niebawem grono to mogą zasilić kolejni piłkarze z przeszłością w Ekstraklasie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Portal "Transfery.info" ujawnia, że blisko przenosin do ekipy Franciszka Smudy jest Błażej Augustyn. W minionym sezonie ten środkowy obrońca grał dla Jagiellonii Białystok.
Jego kontrakt z "Dumą Podlasia" wygasa jednak 30 czerwca 2022 roku i nie zostanie przedłużony. W związku z tym defensor ma wzmocnić Wieczystą na zasadzie wolnego transferu.
Podobny los może spotkać zawodnika, o którego starała się Wisła Kraków. Z ustaleń serwisu "Transfery.info" wynika, że drużyna z czwartego poziomu rozgrywkowego może niebawem ściągnąć Michała Maka.
Według mediów zainteresowane strony prowadzą już zaawansowane negocjacje. Skrzydłowemu obecnie bliżej jest do wyboru klubu dowodzonego przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski.
Poprzednie rozgrywki były dla Michała Maka stosunkowo nieudane. 30-latek nie zdołał uchronić Górnika Łęczna przed spadkiem z Ekstraklasy - nie zdobył w niej bramki i zanotował tylko jedną asystę.
Źródło: Transfery.info

Dyskusja 24