Media: Zwrot ws. transferu Bartłomieja Drągowskiego. Fiorentina zaakceptowała ofertę

Media: Zwrot ws. transferu Bartłomieja Drągowskiego. Fiorentina zaakceptowała ofertę
Marcin Karczewski/Pressfocus
Autor: Marcin Karbowski 05 Sie 2022 | 20:43
Nowe informacje w sprawie przyszłości Bartłomieja Drągowskiego. Nicolo Schira twierdzi, że reprezentant Polski jednak trafi do Spezii.
O transferze Drągowskiego mówi się od dłuższego czasu. Polak w minionym sezonie stracił miejsce w podstawowym składzie Fiorentiny. Także z powodu kontuzji na wszystkich frontach rozegrał zaledwie dziewięć spotkań.
Dalsza część tekstu pod wideo
24-latek w ostatnich tygodniach był przymierzany do kilku klubow. Łączono go z Southamptonem, ale na przeszkodzie stanęły kwestie proceduralne. Z kolei Espanyol nie spełnił wymagań Fiorentiny.
Jeszcze wczoraj we włoskich mediach pojawiały się doniesienia, że upadły również przenosiny polskiego bramkarza do Spezii. W dodatku szesnasty klub ostatniego sezonu miał być po słowie z Aleksem Meretem z Napoli.
Nicolo Schira przekonuje jednak, że Drągowski trafi do Spezii. Według niego polski bramkarz będzie w sumie kosztował 3 mln euro. W tej kwocie uwzględniono już bonusy. Fiorentina dostanie też połowę kwoty z kolejnego transferu 24-latka, który z nowym klubem ma się związać na trzy sezony.
Drągowski może być trzecim piłkarzem w barwach Spezii. Obecnie w tym klubie są już Jakub Kiwior i Arkadiusz Reca.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Twitter

Dyskusja 4