Messi mógł trafić do Premier League? "Gdyby nie on, to prawdopodobnie by tu był"

Messi mógł trafić do Premier League? "Gdyby nie on, to prawdopodobnie by tu był"
Foto Christophe Saidi/SIPA/PressFocus
Autor: Kamil Kobielski 23 maj 2022 | 18:00
Manchester City sięgnął po mistrzostwo Anglii. W "Sportowym Poranku", który dostępny jest na naszym kanale Youtube, omówiono sytuację kadrową "Obywateli", która mogła wyglądać trochę inaczej, gdyby nie przyjście Jacka Grealisha. O wszystkim opowiedział Jarosław Koliński z "Przeglądu Sportowego".
Rok temu Jack Grealish odszedł z Aston Villi do Manchesteru City. "Obywatele" zapłacili za reprezentanta Anglii aż 100 milionów funtów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak zauważył w programie "Sportowy Poranek" Jarosław Koliński, Anglik pojawił się na Etihad Stadium zanim pojawiła się informacja o odejściu Lionela Messiego z FC Barcelony. Dziennikarz jest zdania, że Argentyńczyk mógł ostatecznie trafić do Manchesteru City, gdyby klub nie sprowadził Jacka Grealisha.
- Ciągle nie mogę oprzeć się wrażeniu, że gdyby nie Grealish, to na Etihad byłby prawdopodobnie Leo Messi. Tak to wygląda. Gdy okazało się, że odchodzi z Barcelony, to Man City miał już zaklepanego Anglika i wiadomo było, że sobie nie pozwoli na zakup Messiego - zauważył.
- Wydaje mi się, że gdyby było tam miejsce, to Messi poszedłby do Man City. Chętnie bym zobaczył go w Premier League, a już pewnie nigdy nie będzie takiej okazji - podsumował.
Cytowany fragment od [16:45]
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne