Michał Kucharczyk zagra w egzotycznej lidze! Zaskakujący kierunek byłego kadrowicza [NASZ NEWS]

Michał Kucharczyk zagra w egzotycznej lidze! Zaskakujący kierunek byłego kadrowicza [NASZ NEWS]
Pogoń Szczecin
Finalizuje się transfer Michała Kucharczyka do egzotycznej ligi. O szczegółach opowiedział w programie Meczyki.pl na YouTube Tomasz Włodarczyk.
Miniony sezon nie był udany dla 32-latka. Łącznie w barwach Pogoni Szczecin rozegrał w Ekstraklasie 10 meczów - po raz ostatni pojawił się na boisku w listopadzie 2022 roku, a później długo zmagał się z problemami zdrowotnymi.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od kilkunastu dni zawodnik jest bezrobotny po tym, jak skończyła mu się umowa z "Portowcami". Jaki będzie jego następny kierunek? Szczegóły w tej sprawie podał Tomasz Włodarczyk.
- Michał Kucharczyk przeniesie się do klubu z Uzbekistanu - Pakhtakora Taszkient. Podpisze kontrakt ważny do grudnia 2024 roku - przekazał nasz dziennikarz w programie Meczyki.pl na YouTube.
- To mistrz kraju i uczestnik azjatyckiej Ligi Mistrzów. Gra tam inny Polak - Przemysław Banaszak - dodał.
Tym samym Kucharczyk po raz drugi w karierze wyjedzie do zagranicznego klubu. W sezonie 2019/20 reprezentował barwy Uralu Jekatenburga, w barwach którego rozegrał 19 meczów.
Pomocnik w przeszłości przez długie lata grał w Legii Warszawach. Ze stołecznym klubem pięciokrotnie sięgał po mistrzostwo Polski, a sześć razy podnosił trofeum za Puchar Polski. Na koncie ma również dziewięć występów w reprezentacji Polski, dla której strzelił jednego gola.
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski13 Jul 2023 · 14:42
Źródło: własne

Przeczytaj również