Mistrzowie Hiszpanii pokonani! Zespół ze strefy spadkowej wygrał z Atletico Madryt

Screen
Autor: Adam Kłos 25 wrz 2021 | 15:51
Deportivo Alaves sprawiło wielką sensację. Podopieczni Jose Callejy wygrali 1:0 z Atletico Madryt. Mistrzowie Hiszpanii nie potrafili odpowiedzieć na błyskawicznego gola rywali.
Ekipa Alaves objęła prowadzenie już w 4. minucie. Dogranie Rubena Duarte wykorzystał Victor Laguardia. Atletico w pierwszej połowie miało gigantyczne problemy z konstrukcją akcji w ofensywie. Do przerwy podopieczni Diego Simeone nie oddali ani jednego strzału celnego.
Mistrzowie Hiszpanii snuli się po boisku, mieli wyższe posiadanie piłki, ale wynikało z tego niewiele, żeby nie powiedzieć nic. Drużyna "Cholo" potrzebowała impulsu, więc Argentyńczyk wprowadził na boisko Matheusa Cunhę i Angela Correę.
Po przerwie "Atleti" aktywniej ruszyło do ataku. Rodrigo De Paul w 50. minucie spróbował zaskoczyć Fernando Pacheco z dystansu. Strzał Argentyńczyka był jednak niecelny.
Optyczna przewaga madrytczyków nie przekładała się na liczbę klarownych szans. Atletico biło głową w mur, a w 81. minucie Alaves mogło jeszcze podwyższyć prowadzenie. Tomas Pina jednak podpalił się i posłał piłkę wysoki nad bramką Jana Oblaka.
Alaves utrzymało jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. Atletico poniosło pierwszą porażkę w tym sezonie ligowym. Z kolei Deportivo Alaves zdobyło pierwsze punkty w bieżących rozgrywkach, przerywając passę pięciu porażek.
1 - 0
25 wrz 2021 | 14:00 (zakończony)

Przebieg meczu

4'
V. Laguardia
36'
M. Loum
61'
F. Pellistri
(M. de la Fuente)
74'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 47

25 wrz 2021 | 15:53
0
Patrząc na to co odwala Barcelona i Atletico,Real Madryt w obecnej formie ma istną autostradę do mistrzostwa.W tym sezonie są istnym hegemonem.
25 wrz 2021 | 17:13
0
No dokłądnie na tle barki czy stratletico Real wygląda świetnie, dużo strzela goli też. Chyba obecnie w Laliga nikt Realowi nie może zagrozić. Real wygląda jak Bayern w Niemczech chodzi mi o konkurencję
25 wrz 2021 | 19:57
0
Ja nawet byłbym w stanie pokusić się o stwierdzenie,że w tym sezonie Bayern może mieć większą konkurencję w BL,niż Real w La Lidze.
25 wrz 2021 | 20:47
0
Real hegemonem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 czekaj jak trafia na Paryż w LM to z 5 do przerwy im Messi i spółka wpakuje.
25 wrz 2021 | 20:51
0
Ten sam Paryż co to nie potrafił nawet wygrać z Clube Brugge? 😂😂😂
25 wrz 2021 | 15:54
0
Griezman to kon trojanski Barca specjalnie wyslal go do Atletico by oslabic ich atak.
0
Dziwne czasy nastały dla La Liga.
Hahahah atletico porażka z ostatnią drużyną w lidze xD (przed meczem byli na 20 miejscu, teraz są na 19), tak się śmiejecie, że Barca traci punkty ale oni przynajmniej potrafią wywalczyć remis i jeszcze przegrali ani jednego meczu w lidze hahahahah VISCA EL BARCA!
0
Hahahah atletico porażka z ostatnią drużyną w lidze xD tak się śmiejecie, że Barca traci punkty ale oni przynajmniej potrafią wywalczyć remis i jeszcze przegrali ani jednego meczu w lidze hahahahah VISCA EL BARCA!
25 wrz 2021 | 15:55