MŚ w hokeju: Polska przegrała z Węgrami i jest o krok od spodku

Alfaguarilla/Shutterstock
Polscy hokeiści przegrali z Węgrami 2:3 i podczas rozgrywanych w Budapeszcie mistrzostw świata IA i są coraz bliżej spadku do niższej dywizji.
Po trzech porażkach w czterech meczach sytuacja biało-czerwonych była bardzo trudna. Spotkanie z Węgrami w kontekście dalszej walki o utrzymanie było niezwykle istotne.
Niestety pojedynek zaczął się dla naszych hokeistów bardzo źle. Już w pierwszej tercji Polacy stracili dwa gole i w kolejnych musieli odrabiać straty.
W drugiej naszym hokeistom ta sztuka się powiodła. Trafili do siatki rywali dwukrotnie i doprowadzili do remisu. W ostatniej tercji niestety dali sobie wbić kolejnego gola i ostatecznie przegrali spotkanie 2:3.
Biało-czerwoni na kolejkę przed końcem zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Teraz czeka ich mecz z faworytem turnieju, czyli Kazachstanem.