Najpierw szokujące pudło, później dwa gole. Aubameyang w roli głównej w meczu Arsenalu [WIDEO]

Kolejne zwycięstwo Arsenalu. "Kanonierzy" pokonali u siebie Newcastle United 3:0.
Arsenal powinien prowadzić już po kwadransie, ale w trudny do zrozumienia sposób spudłował Aubameyang. Co prawda kąt był ostry, ale Gabończyk był tuż przed pustą bramką. Mimo tego nie zdołał zmieścić do niej piłki.
Aubameyang zrehabilitował się po przerwie, gdy strzelił dwa gole. Pierwszego z nich po szybkiej akcji z 50. minuty. Wpadł wtedy w pole karne i mocnym strzałem nie dał szans Darlowowi.
Arsenal podwyższył prowadzenie dziesięć minut później po golu Saki. Sam Aubemeyang ustalił wynik w 77. minucie, gdy po zagraniu Cedrica kopnął piłkę do pustej bramki.
Arsenal po zwycięstwie zajmuje dziesiąte miejsce. Do czwartego Liverpoolu traci siedem punktów. Newcastle jest piętnaste.
Marcin Karbowski18 Jan 2021 · 22:53