Najpierw szokujące pudło, później dwa gole. Aubameyang w roli głównej w meczu Arsenalu [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 18 sty 2021 | 22:53
Kolejne zwycięstwo Arsenalu. "Kanonierzy" pokonali u siebie Newcastle United 3:0.
Arsenal powinien prowadzić już po kwadransie, ale w trudny do zrozumienia sposób spudłował Aubameyang. Co prawda kąt był ostry, ale Gabończyk był tuż przed pustą bramką. Mimo tego nie zdołał zmieścić do niej piłki.
Aubameyang zrehabilitował się po przerwie, gdy strzelił dwa gole. Pierwszego z nich po szybkiej akcji z 50. minuty. Wpadł wtedy w pole karne i mocnym strzałem nie dał szans Darlowowi.
Arsenal podwyższył prowadzenie dziesięć minut później po golu Saki. Sam Aubemeyang ustalił wynik w 77. minucie, gdy po zagraniu Cedrica kopnął piłkę do pustej bramki.
Arsenal po zwycięstwie zajmuje dziesiąte miejsce. Do czwartego Liverpoolu traci siedem punktów. Newcastle jest piętnaste.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

1084 PLN

TYLKO DO 16.03! Z promokodem MECZYKI cashback 500 1000 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 10

18 sty 2021 | 23:05
0
Arsenal wrócił na dobre tory. Ważne jest wygrywać nad teoretycznie słabszymi przeciwnikami w dobrym stylu. Następna kolejka z dobrze grającym southampton pokaże czy na poważnie wrócą do gry o top 4 tak myślę.
18 sty 2021 | 22:58
0
On się odblokował, ale nawet nie dlatego że strzelił te dwie bramki
Dziś było widać u Auby coś czego nie widziałem przez miesiace. Grał egoistycznie i za wszelką cenę próbował oddać strzał, kilka razy wkurwił Tierneya, ale było warto :)
19 sty 2021 | 07:11
0
Ładny wynik,ale w jakm Arsenal składzie wyszedł to jest coś.
18 sty 2021 | 23:53
0
Oho ktos w koncu trafil...
19 sty 2021 | 09:56
0
Cieszy przełamanie Auby i solidny występ Parteya.
0
Grali z zespołami które grały w LM, albo miały koronawirusa w kadrze, więc mecze zostały przełożone
19 sty 2021 | 06:47