Nadchodzące

Napoli odpada z Ligi Europy! Milik zmarnował doskonałą sytuację [WIDEO]

Napoli
Źródło zdjęcia: Gennaro Di Rosa/Shutterstock

Napoli przegrało na własnym boisku z Arsenalem Londyn 0:1 (0:1) i pożegnało się z Ligą Europy.

Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.

W wyjściowym składzie gospodarzy na to spotkanie znaleźli się Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Szczególnie aktywny był polski napastnik, który w 25. minucie technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce, ale arbiter w tej sytuacji wskazał sytuację spaloną. Trzy minuty później Milik dostał świetne podanie od Zielińskiego, ale w doskonałej sytuacji uderzył obok bramki.

Goście wyszli na prowadzenie w 36. minucie, gdy Lacazette przymierzył z rzutu wolnego. W tej sytuacja nie popisał się Alex Meret, który nawet nie ruszył do lecącej piłki.

W 64. minucie piłkarz Arsenalu zagrał ręką we własnym polu karnym, ale arbiter nie wskazał na wapno. W 67. minucie znów pokazał się Milik, ale piłka po nodze obrońcy minęła słupek. Polak przed kolejną szansą stanął w 73. minucie, ale tym razem nie dał rady czysto uderzyć w piłkę.

Arsenal w półfinale rozgrywek zagra z Valencią.

+3
Ten dwumecz dość dobitnie pokazał, w jakim miejscu jest dzisiaj liga włoska. Napoli nie było w ogóle w stanie nawiązać równorzędnej walki z Arsenalem, a co dopiero mu zagrozić. Callejon i Insignie próbowali coś zdziałać, ale byli mocno osamotnieni.
19 kwi 2019 | 10:27
+6
Jako kibic Arsenalu cieszę się z awansu, ale jako fan piłki nożej "liczyłem",a raczej spodziewałem się dobrego, wyrównanego dwumeczu, ale Napoli mnie po prostu rozczarowało. Kiepski futnol pokazali jak cholera.
19 kwi 2019 | 09:12
+1
Mylik? ;)
19 kwi 2019 | 08:31
Ten cały milik to tylko dla makaroniarzy umie strzelać, a nie czekaj nawet tam mu nie idzie, szkoda. Może kiedyś zostałby zmiennikiem Kanenw Realu
-5
Ten cały milik to tylko dla makaroniarzy umie strzelać, a nie czekaj nawet tam mu nie idzie, szkoda. Może kiedyś zostałby zmiennikiem Kanea w Realu
19 kwi 2019 | 07:46
+19
Po tym dwumeczu widac, wyraznie, ze Juventus absolutnie nie ma zadnej konkurencji w serie A
19 kwi 2019 | 01:59
-8
Ile razy mam powtarzac ze z tymi polskimi miernotami Ancelotti nic nie ugra.
19 kwi 2019 | 01:51
+22
Ciagle na meczykach czytam „Milik niesamowite pudło”, „Milik nie trafił setki” Szkurwa seryjnie nie macie jak tytułować postu? Chłopak musi popracować nad wykończeniem to wiemy ale po co tak to podkreślać, ogarnie się i będzie wszystko okej. Te wasze clickbaity zachęcające do pojazdu są słabe. Pozdro i kciuki dla Milika. Minusowac jak chcecie ale potencjał mamchlooak i jeszcze będzie petarda.
18 kwi 2019 | 23:38
+7
Jakiś czas temu pisałem , że Milik powinien zostawać po godzinach i uczyć się kopać prawą nogą...ALE tylko potraficie dawać minusy , może dlatego , że w moich tekstach nie ma bluzgów...JEDNAK...gdyby próbował uczyć się grać prawą nogą , to nie byłoby takiego kiksa jak dzisiaj...NATOMIAST...wcześniej Piotrek powinien strzelać lewą , a nie prawą...ktoś nad Nimi musi popracować...BO PRZECIEŻ TO REPREZENTANCI !!!
18 kwi 2019 | 23:26
+3
Milik i Zieliński bardzo słabo w tym dwumeczu się zaprezentowali, z resztą jak całe SSC Napoli
18 kwi 2019 | 23:12
+7
Nie da sie ogladac gry Napoli zero pomyslu wciaz grane te same akcje i tak mecz za meczem!!!
18 kwi 2019 | 23:08
+36
Nie wiem czym się zachwycaja niektórzy ale Napoli jest naprawdę cienkim zespołem.Milik i Zieliński moga kopać w slabej lidze włoskiej . Ale w piłce europejskiej slabo.Zresztą liga włoska jest jak niemiecka.Daleko ,bardzo daleko za angielską.
18 kwi 2019 | 23:13
+24
Zgadzam się. I hiszpańską.
19 kwi 2019 | 08:42
+3
przede wszystkim to Napoli potrzebuje lepszego trenera, głodnego sukcesów, dobroduszny wujek Carletto głodny już dawno przestał być,z Bayernu zwolnili go piłkarze, którzy nie mogli uwierzyć że Ancellotti truchtanie i granie w marynarza nazywał treningiem piłkarskim, Sarri był dobry ale to też było za mało żeby drużyna z tym składem mogła osiągnąć coś więcej, to jak gra drużyna zależy od trenera, jeśli drużyna gra dobrze ale zawodnicy popełniają indywidualne błędy, wtedy można się zastanowić czy niektórzy piłkarze są dobrzy czy słabi, ale jak cała drużyna gra miernotę jak w przypadku Napoli, to przecież nie wymienisz całego składu, trzeba wymienić trenera
18 kwi 2019 | 23:05
+7
Napoli musi latem zainwestować i kupić Icardiego i Jamesa Rodrigueza, zwłaszcza ze ci chcieliby pracowac z Ancelottim.
18 kwi 2019 | 23:02
Liczyłem na zacięty dwumecz a tu oba mecze kontrolowane prze Arsenal. Totalnie nijakie Napoli w ataku.
+17
Liczyłem na zacięty dwumecz a tu oba mecze kontrolowane przez Arsenal. Totalnie nijakie Napoli w ataku.
18 kwi 2019 | 22:55