Napoli odpada z Ligi Europy! Milik zmarnował doskonałą sytuację [WIDEO]

Gennaro Di Rosa/Shutterstock
Napoli przegrało na własnym boisku z Arsenalem Londyn 0:1 (0:1) i pożegnało się z Ligą Europy.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
W wyjściowym składzie gospodarzy na to spotkanie znaleźli się Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Szczególnie aktywny był polski napastnik, który w 25. minucie technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce, ale arbiter w tej sytuacji wskazał sytuację spaloną. Trzy minuty później Milik dostał świetne podanie od Zielińskiego, ale w doskonałej sytuacji uderzył obok bramki.
Goście wyszli na prowadzenie w 36. minucie, gdy Lacazette przymierzył z rzutu wolnego. W tej sytuacja nie popisał się Alex Meret, który nawet nie ruszył do lecącej piłki.
W 64. minucie piłkarz Arsenalu zagrał ręką we własnym polu karnym, ale arbiter nie wskazał na wapno. W 67. minucie znów pokazał się Milik, ale piłka po nodze obrońcy minęła słupek. Polak przed kolejną szansą stanął w 73. minucie, ale tym razem nie dał rady czysto uderzyć w piłkę.
Arsenal w półfinale rozgrywek zagra z Valencią.
Daniel Makarewicz18 Apr 2019 · 22:54