Napoli odrobiło straty i wygrało z Brescią. Piękne trafienie Ruiza, Milik i Zieliński weszli z ławki [WIDEO]

Brescia Calcio uległa przed własną publicznością SSC Napoli 1:2 (1:0) w jedynym piątkowym meczu 25. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Mario Rigamonti prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił efektownym uderzeniem głową Wenezuelczyk Jhon Carlos Chancellor. Cztery minuty po zmianie stron podyktowany po analizie VAR rzut karny wykorzystał Lorenzo Insigne, a pięć minut później kapitalnie przymierzył z dystansu Hiszpan Fabian Ruiz.
Po kolejnych trzynastu minutach na murawie pojawił się Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski zastąpił Belga Driesa Mertensa. Dziewięć minut później dołączył do kolegów również Piotr Zieliński, który zmienił Macedończyka Eljifa Elmasa.
Beniaminek z Lombardii nie był już w stanie odpowiedzieć i po siedemnastej porażce w sezonie pozostał przedostatni w tabeli. "Błękitni" z Kampanii natomiast odnieśli dziesiąte zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i przesunęli się na szóstą lokatę w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik21 Feb 2020 · 22:39