NBA. Kevin Durant jest już po operacji

Kevin Durant jest już po operacji
Game Face, wikicommons
Kevin Durant zerwał ścięgno Achillesa i czeka go bardzo długa przerwa. Zawodnik Golden State Warriors przeszedł już operację i teraz będzie się rehabilitował.
Kevin Durant wrócił do gry w meczu numer pięć Finałów NBA 2019. Wcześniej skrzydłowy Wojowników pauzował przez ponad miesiąc z powodu kontuzji łydki. W drugiej kwarcie piątego starcia przeciwko Toronto Raptors nabawił się kolejnej kontuzji. Prześwietlenie potwierdziło najczarniejszy scenariusz i zerwanie ścięgna Achillesa.
Koszykarz ma już za sobą udaną operację. Latem będzie wolnym agentem i będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem. Nie wiadomo jednak, czy jego kontuzja będzie miał wpływ na potencjalnych zainteresowanych. Najbardziej zabiegają o niego New York Knicks i Brooklyn Nets.
W Finałach NBA 2019 w rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzą Raptors 3-2. Mecz numer sześć zostanie rozegrany w czwartek w Oakland.
Jakub Kreśliński13 Jun 2019 · 15:25