NBA. Los Angeles Clippers wygrali czwarty mecz z rzędu. Drużynie z Kaliforni tym razem ulegli Dallas Mavericks

360b/Shutterstock
Autor: Łukasz Karyniewski 22 sty 2020 | 08:56
Dallas Mavericks ulegli u siebie Los Angeles Clippers 107:110 w jedynym wtorkowym spotkaniu rozgrywek National Basketball Association.
Na parkiecie American Airlines Center najskuteczniejszy wśród gości był Kawhi Leonard, który rzucił 36 punktów oraz zanotował jedenaście zbiórek. Połowę mniejszy dorobek zgromadził Landry Shamet, a szesnaście "oczek" uzbierał Lou Williams.
Wśród gospodarzy, którzy zagrali źle zwłaszcza w drugiej kwarcie, niekwestionowanym liderem był natomiast Luka Doncić. Słoweniec wywalczył 36 punktów oraz zanotował dziesięć zbiórek i dziewięć asyst.
Doncić nie mógł jednak liczyć na większe wsparcie ze strony kolegów z drużyny z Teksasu, która doznała szesnastej porażki w sezonie i pozostała na piątej lokacie w Konferencji Zachodniej.
Zespół z Kalifornii natomiast odniósł czwarte z rzędu zwycięstwo i umocnił się na pozycji wicelidera tej klasyfikacji. Lepszy dorobek mają tylko lokalni rywale z Lakers.
* * * * * *

Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 107:110

Doncić 36, Hardaway 13 - Leonard 36, Shamet 18, Lou Williams 16.
1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start