NBA. Memphis Grizzlies wygrali siódmy mecz z rzędu

Memphis Grizzlies wygrali siódmy mecz z rzędu
Koszykarze Memphis Grizzlies wygrali na własnym parkiecie z Cleveland Cavaliers 113:109 w meczu NBA, rozegranym z piątku na sobotę. Dla "Niedźwiadków" to siódme zwycięstwo z rzędu.
Spotkanie w FedExForum od początku było wyrównane. W dwóch pierwszych kwartach największą przewagę osiągnęli goście, którzy mieli w dorobku o 9 punktów więcej niż rywale. W kolejnych minutach to gospodarze przejęli inicjatywę i wygrywali nawet 18 puntami.
W ostatniej kwarcie Cavaliers ruszyli do odrabiania strat, ale ostatecznie Grizzlies utrzymali przewagę i wygrali 113:109.
W ekipie "Niedźwiadków" najskuteczniejszy był Dillon Brooks, który zdobył 26 punktów. Wśród gospodarzy warto wyróżnić Jonasa Valanciunasa. Litwin zanotował 18 zbiórek.
W barwach "Kawalerzystów" najlepszy w ataku był Collin Sexton, autor 28 punktów.
Memphis Grizzlies po siódmym kolejnym zwycięstwie zajmuje ósme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.
Cleveland Cavaliers po trzeciej przegranej z rzędu jest na trzynastej pozycji na