Ważne
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

NBA. Rozgrywający Toronto Raptors: Trudno wytłumaczyć to, co czuję

Kyle Lowry
Źródło zdjęcia: flickr.com/photos/keithallison

Toronto Raptors zdobyli pierwszy w historii tytuł mistrzowski w NBA. To wyjątkowy czas nie tylko dla kanadyjskiego klubu, ale także dla rozgrywającego Kyle'a Lowry'ego.

33-latek gra w Raptors od 2012 roku. Miał lepsze i gorsze chwile. Bardzo trudnym momentem był dla niego fakt, że doszło do wymiany z udziałem jego przyjaciela. DeMar DeRozan trafił do San Antonio Spurs, a w drugą stronę przeszedł m.in. Kawhi Leonard, który został MVP Finałów 2019.

- Kiedy doszło do tej wymiany, to jako przyjacielowi towarzyszyły mi wielkie emocje. Rozumiałem jednak, że ja dalej muszę pracować dla Toronto Raptors. Taka była moja praca, abym grał najlepiej jak potrafię - powiedział Lowry.

- Jak się czuję? Wygraliśmy mistrzostwo. To jest wspaniałe uczucie - przyznał po wygranym starciu numer sześć z Golden State Warriors.

- Słowami trudno to wytłumaczyć jak się czuję. Gram w NBA od kilkunastu lat. Zdobycie tytułu sprawia, że czuję się świetnie. To nadal jest coś nierealnego. Jeszcze to do mnie nie dociera. Ja pracowałem niesamowicie ciężko nad swoją grą. Cieszę się, że mogę powiedzieć, iż jestem mistrzem - stwierdził.

- To szalone, że tak wielu wspaniałych graczy przeszło tak długą podróż jak ja i nie zdobyło mistrzostwa. To niesamowite, że jestem mistrzem. Wiem jednak, jak ciężko jest być w tym miejscu i trzeba oprócz wykonanej ciężkiej pracy mieć trochę szczęścia - przyznał.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.