Neymar znów to zrobił! Jego bramka w końcówce meczu daje PSG trzy punkty w szlagierze Ligue 1 [WIDEO]

Stefan Ugljevarevic / shutterstock.com
Olympique Lyon uległ u siebie Paris Saint-Germain 0:1 (0:0) w szlagierowym niedzielnym meczu 6. kolejki francuskiej Ligue 1.
Losy prestiżowej konfrontacji rozstrzygnął dopiero trzy minuty przed końcem Neymar. Brazylijczyk minął w polu karnym dwóch rywali i precyzyjnym strzałem w długi róg zapewnił trzy punkty ekipie znad Sekwany.
W ubiegłym tygodniu miała miejsce podobna sytuacja. Wówczas Neymar zdobył piękną zwycięską bramkę w meczu ze Strasbourgiem w 92 minucie spotkania.
Obrońcy tytułu po czwartym zwycięstwie z rzędu są na czele tabeli. "Les Gones" doznali natomiast drugiej porażki w sezonie i spadli na dziewiątą lokatę w klasyfikacji.
Tomasz Ustroń22 Sep 2019 · 23:07