"Nie kłam!". Valencia ze odpowiedzią na doniesienia mediów. Poszło o sprzedaż piłkarza do FC Barcelony

"Nie kłam!". Valencia ze odpowiedzią na doniesienia mediów. Poszło o sprzedaż piłkarza do FC Barcelony
Saolab Press / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 2 maj 2022 | 13:30
Dziennik "AS" poinformował o rozmowach Barcelony i Valencii w sprawie transferu Carlosa Solera. Drugi z klubów zareagował bardzo stanowczo.
Kontrakt Solera wygasa wraz z końcem 2023 roku. To właśnie z tego powodu Hiszpan latem przeniesie się na Camp Nou. Valencia na jego sprzedaży miałaby zarobić 20 mln euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Hiszpański dziennik poinformował, że warunki całej transakcji zostały już ustalone. Valencia zareagowała na te doniesienia bardzo nerwowo. Na Twitterze opublikowała krótki wpis o treści: "Nie kłam". Wydała też specjalne oświadczenie.
- W odpowiedzi na artykuł opublikowany w poniedziałek w hiszpańskiej gazecie "AS", Valencia zaprzecza istnieniu jakiejkolwiek umowy - lub trwających negocjacji - z FC Barceloną w sprawie transferu Carlosa Solera - napisał klub.
- Jesteśmy obecnie w trakcie rozmów z zawodnikiem i jego agentami w sprawie przedłużenia jego kontraktu z Valencią - dodano.
Soler jest wychowankiem Valencii. W tym sezonie zagrał w jej barwach w 34 meczach. Strzelił dwanaście goli i zanotował pięć asyst.
Źródło: Valencia