"Nie ma czego żałować". Dyrektor Interu powiedział, co myśli o Lukaku. Bolesne słowa

"Nie ma czego żałować". Dyrektor Interu powiedział, co myśli o Lukaku. Bolesne słowa
Spada/Pressfocus
Przygoda Romalu Lukaku z Interem Mediolan zakończyła się wzajemnymi żalami. Dosadnie na ten temat wypowiedział się dyrektor sportowy włoskiego klubu.
W zeszłym sezonie Lukaku był wypożyczony z Chelsea do Interu. Mediolańczycy chcieli go pozyskać na stałe, ale temat umarł, gdy Belg postanowił negocjować z Juventusem. W Interze uznano to za cios poniżej pasa.
Dalsza część tekstu pod wideo
Doświadczony napastnik ostatecznie zakotwiczył w Romie. Transfer do Turynu nie doszedł do skutku ze względu na niechęć kibiców.
Belg swoją postawą zatarł pamięć o swoich zasługach dla Interu. Piero Ausilio, dyrektor sportowy tego klubu, mówi o nim z wyraźną niechęcią.
- Wolę nie mówić o zawodniku, który obecnie gra w innym klubie. Lubię myśleć o teraźniejszości i przyszłości, a Lukaku jest częścią przeszłości. Wygraliśmy z nim mistrzostwo, przegraliśmy dwa finały, dał klubowi ważny zysk. Co się między nami stało? Nie chcę o tym mówić - uciął Ausilio.
- Między stronami musi panować uprzejmość i szacunek. Niektóre umowy nie dochodzą do skutku, ale jeśli jest wzajemny szacunek, to nie ma problemu. Nie jest tak, gdy ktoś się ukrywa czy wysyła wiadomości przez pośredników. Dla mnie Lukaku to już zamknięty rozdział. Nie ma czego żałować - podsumował dyrektor Interu.
Lukaku w tym sezonie zagrał w jedenastu meczach Romy. Jest w dobrej formie. Strzelił już osiem goli.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski01 Nov 2023 · 18:20
Źródło: Goal.com

Przeczytaj również