"Nie umiemy k***a atakować". Kamil Grabara ujawnił rozmowę ze Szwargą. Rozbrajające słowa trenera Rakowa

"Nie umiemy k***a atakować". Kamil Grabara ujawnił rozmowę ze Szwargą. Rozbrajające słowa trenera Rakowa
PressFocus/Andrew Surma
Raków Częstochowa mierzył się z FC Kopenhagą w decydującej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Kamil Grabara w rozmowie z "Foot Truckiem" ujawnił wymianę zdań, do jakiej doszło między bramkarzem oraz trenerem "Medalików", Dawidem Szwargą.
Mistrzowie Polski przed własną publicznością przegrali 0:1. W Kopenhadze także długo musieli gonić rywali. W końcówce na 1:1 trafił Łukasz Zwoliński.
Dalsza część tekstu pod wideo
Raków potrzebował wówczas jeszcze jednego gola, aby doprowadzić do dogrywki na Parken. Ostatecznie gościom brakło na to czasu i do fazy grupowej awansowała FC Kopenhaga.
Kamil Grabara zagrał w obu meczach i był jedną z kluczowych postaci FC Kopenhagi. Polak doskonale wie jednak, że jego drużyna w końcówce drugiego spotkania miała spore problemy.
Golkiper nie ukrywał tego w rozmowie z Dawidem Szwargą. Jej przebieg ujawnił podczas wywiadu z "Foot Truckiem". Trener Rakowa w dosadnych słowach opisał problemy swojej drużyny.
- Rozmawiałem z trenerem Szwargą po meczu i powiedziałem, że jakby ten mecz potrwał jeszcze z pięć minut i mieli by jakąś wrzutkę, to może by strzelili gola, bo my nie umiemy bronić - przyznał Grabara.
- No a my k***a atakować - wypalił w odpowiedzi trener Rakowa. Mistrzowie Polski niejednokrotnie krytykowani byli za grę w ofensywie. Obrywało się między innymi Fabianowi Piaseckiemu.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik04 Dec 2023 · 20:41
Źródło: Foot Truck

Przeczytaj również