"Nie wierzę, że jest w kraju fan piłki nożnej, który twierdzi, że Liverpool nie zasługuje na mistrzostwo"

"Nie wierzę, że jest w kraju fan piłki nożnej, który twierdzi, że Liverpool nie zasługuje na mistrzostwo"
Vlad 1988 / shutterstock.com
Robbie Fowler, były napastnik Liverpoolu, nie wyobraża sobie, że w razie przedwczesnego zakończenia sezonu Premier League tytuł mistrzowski nie trafi do drużyny Liverpoolu.
Ekipa "The Reds" zdominowała rywalizację na Wyspach. Podopieczni Jurgena Kloppa, którzy zdobyli 82 punkty w 29 meczach, przewodzą tabeli z wyraźną przewagą nad resztą stawki.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak się okazuje, pandemia koronawirusa może sprawić, że Liverpool nie zdobędzie mistrzowskiego tytułu, bo rozgrywki nie zostaną wznowione, a cały sezon anulowany. Zwolennikiem tej opcji jest m.in. Alan Shearer. Zupełnie inne zdanie w tym temacie ma Robbie Fowler.
- Nie wierzę, że jest w kraju fan piłki nożnej, który twierdzi, że Liverpool nie zasługuje na mistrzostwo. Są mistrzami już w tym momencie - oznajmił były gracz "The Reds".
- Oni zasługują na ten tytuł jak nikt inny. To najlepszy sezon w historii angielskiego futbolu. Pobili rekordy i są prawdopodobnie najlepszym zespołem, który sięgnie zatriumfuje w Premier League - dodał.
- Każdy, kto uważa, że Liverpool nie powinien zostać mistrzem w przypadku niedokończonego sezonu, powinien spojrzeć na ich statystyki. W przeciągu całej kampanii utracili zaledwie pięć punktów - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz16 Mar 2020 · 10:48
Źródło: Liverpool Echo/lfc.pl

Przeczytaj również