Niecodzienna sytuacja w meczu Atletico Madryt! Siedział na ławce i dowiedział się, że strzelił gola [WIDEO]

Niecodzienna sytuacja w meczu Atletico! Siedział na ławce i dowiedział się, że strzelił gola [WIDEO]
Atletico Madryt podzieliło się punktami z Getafe. Derby stolicy Hiszpanii zakończyły się wynikiem 1:1. Gol dla gospodarzy z Civitas Metropolitano padł w niespotykanych okolicznościach.
W pierwszej połowie obie drużyny miały problem z tworzeniem zagrożenia pod bramką. Piłkarze Atletico i Getafe oddali w sumie jeden celny strzał.
"Los Azulones" skupiali się głównie na rozbijaniu ataków gospodarzy. W pierwszych trzech kwadransach żółte kartki otrzymali Djene, Portu i Carles Alena.
W 51. minucie Thomas Lemar oddał strzał z pola karnego Getafe. Francuz trafił jednak wprost w Davida Sorię.
Po godzinie gry Angel Correa trafił do siatki. Początkowo sędziowie nie chcieli uznać gola, sygnalizując pozycję spaloną. Po analizie VAR okazało się jednak, że bramka została zdobyta w legalny sposób. Sytuacja była niecodzienna, ponieważ tak długo debatowano nad tą sytuacją, że Correa zdążył zostać zmieniony. Napastnik dowiedział się, że strzelił gola już na ławce rezerwowych.
W 83. minucie Getafe doprowadziło do remisu. Enes Unal wykorzystał rzut karny i pokonał Jana Oblaka.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. Atletico zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli, Getafe jest przedostatnie.
Adam Kłos04 Feb 2023 · 20:28