Niemieckie media komentują klęskę Bayernu Monachium. Niskie noty Roberta Lewandowskiego

MDI / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 28 wrz 2020 | 10:09
W drugiej kolejce Bundesligi Bayern Monachium niespodziewanie przegrał na wyjeździe z TSG 1899 Hoffenheim 1:4. Niemieckie media surowo oceniły piłkarzy "Die Roten".
Kapitalna seria Bayernu Monachium dobiegła końca. Ekipa z Bawarii od 7 grudnia 2019 roku była niepokonana w meczach Bundesligi. Wczoraj mistrzów Niemiec zatrzymała drużyna Hoffenheim. Dziennikarze porażkę "Die Roten" określają w kategoriach cudu.
- Piłkarze Hoffenheim przed 6030 fanami na trybunach od samego początku spotkania byli jadowici, odważni i wręcz obrzydliwi dla gości. Zdarzył się piłkarski cud - czytamy w "Bildzie".
W podobnym tonie wypowiedzieli się dziennikarze "Kickera".
- Porywające Hoffenheim zakończyło wspaniałą serię Bayernu bez porażki. Wprowadzenie w drugiej połowie Roberta Lewandowskiego i Leona Goretzki niewiele pomogło. Bawarczycy biegali, a Kramarić strzelał bramki - podkreślono.
Robert Lewandowski mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Na murawę wszedł w 57. minucie, ale nie był to jego dzień. Zresztą cała drużyna Bayernu zaprezentowała się zdecydowanie poniżej oczekiwań.
"Kicker" ocenił występ "Lewego" na "4,5". Z koeli "Abendzeitung" przyznał snajperowi "4". Według "Sport.de" Polak zasłużył na "3,5". - Wszedł na boisku w drugiej połowie. Nie znalazł żadnego sposobu, aby odwrócić losy spotkania - uzasadniono.
Źródło: TVP Sport/sport.pl

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 11

29 wrz 2020 | 02:15
0
Rzeczywiscie , drewniak byl naslabszy na boisku. Jednak te podatki siedza w glowie.
28 wrz 2020 | 17:21
0
Taki mecz musiał im sie w koncu trafic.Lepiej na poczatku sezonu.Jestem przekonany ze Bayern jeszcze w tym roku odjedzie rywalom w lidze gdzies w grudniu lub styczniu.O to mozna byc spokojnym.
28 wrz 2020 | 15:07
0
Tolisso przypuszczam ze niedlugo odejdzie z Bayernu, widac ze dla niego nie ma tam miejsca a jak juz gra to im sie gra nie uklada. Widzialem jak gral w Hoffenhaim, zupelnie bezproduktywny, gdyby nie on to mysle ze Bayern by sobie poradzil nawet bez Lweego. Nie to ze szukam sobie kozla ofiarnego, juz od dluzeszego czasu odnosze wrazenie ze on tam nie pasuje.
28 wrz 2020 | 14:19
0
Wina Lewego ze przegrali...tak jeszcze mogli napisac.
28 wrz 2020 | 12:37
0
Zadyszka musiała końcu się pojawić. To o niczym tak naprawdę nie świadczy.
28 wrz 2020 | 11:23
0
każdy kiedyś musi przegrać najlepszym się to zdarza nie ma co ich skreślać w tamtym sezonie tracili 9 punktu a wgrali ligę tam jest mentalność wygrywania i ambicje szybko zapomną o tym meczu i czuje że zadymiarzom bvb w środę
28 wrz 2020 | 10:45
0
To że Bayern przegrał dla mnie świadczy o kunszcie trenerskim Flicka. Facet przygotował ich szczyt formy na Sevillę i teraz lekki zjazd żeby mieć siły na koniec sezonu.. To nie wypadek przy pracy dla mnie to myślenie dlugofalowe
28 wrz 2020 | 10:56
0
Zobaczymy
28 wrz 2020 | 12:56
dla mnie to nie ma żadnego związku ze szczytem formy, po prostu kilka dni wcześniej grali ciężkie 2 godziny i teraz byli zmęczeni, a zmęczenie nie tylko wpływa na motorykę/wydolność, ale też natechnikę, zmeczony zawodnik popwłnia o wiele więcej błędów, gdyby hoffenheim grało, a bayern odpoczywał, to by ich zmietli z powierzchni murawy
w dodatku w środę znowu mecz o superpuchar i znowu jest mozliwość dogrywki, więc wypruwanie sobie flaków żeby wygrać mecz ligowy było by głupie
0
w dodatku w środę znowu mecz o superpuchar i znowu jest mozliwość dogrywki, więc najlepszym wyjściem było odpuszczenie tego meczu
28 wrz 2020 | 13:15
0
Szczyt formy na Sevillę? Mały figiel i mogli by ten mecz przegrać szczyt formy to oni mieli na turnieju w Lizbonie a teraz no to po prostu są zmęczeni i zaliczyli wpadkę. A i kunszt trenerski Flicka nie ma tu nic do rzeczy.
28 wrz 2020 | 13:48