Subskrybuj
  • Fatalna forma Anglików. Ich statystyki strzeleckie porażają!
  • Kryzys Francji. Co się dzieje z mistrzami świata?
  • Eksperci omawiają mecze Ligi Narodów

Nieporadny jak Oblak! Fatalna interwencja bramkarza Atletico. "Jak junior się zachował, taki gapowaty" [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 21 Wrz 2021 | 20:52
Fatalna interwencja Jana Oblaka w meczu Atletico Madryt z Getafe. Słoweniec przyczynił się do tego, że jego drużyna straciła gola. Obyło się bez konsekwencji - mistrzowie Hiszpanii wygrali 2:1.
Była 45. minuta. Piłkarze Atletico wybili piłkę ze swojego pola karnego po rzucie wolnym dla Getafe. Ta trafiła do Djene, który od razu wstrzelił ją w szesnastkę. Oblak interweniował bardzo nieporadnie - daleko wyszedł po piłkę, ale nie zdołał jej utrzymać w rękach.
Skórę, przynajmniej na moment, uratowali mu koledzy. Po kolejnym wybiciu piłka trafiła do gospodarzy. Maksimović szybko dośrodkował ją w pole karne, a tam na bramkę główkował Mitrović. Piłka trafiła w słupek, poleciała wzdłuż linii bramkowej i po odbiciu od ręki słoweńskiego bramkarza wpadła do siatki.
- Ostatnia minuta pierwszej połowy dzisiejszego meczu z Getafe długo się będzie śniła Oblakowi. Dwa razy jak junior się zachował, taki gapowaty - komentował Lesze Orłowski.
Gospodarze od 74. minuty grali w osłabieniu, bo czerwoną kartkę dostał Alena. Cztery minuty później do wyrównania doprowadził Suarez.
Urugwajczyk wyprowadził jeszcze jeden cios - nokautujący. Zwycięstwo swojej drużynie zapewnił chwilę po rozpoczęciu doliczonego czasu gry.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny