Niesamowite sceny po półfinale Pucharu Francji. Kibice nie mogli się powstrzymać [ZDJĘCIE]

Matheu Pattier
FC Nantes po rzutach karnych pokonało AS Monaco i zameldowało się w finale Pucharu Francji. Wielki sukces swojego klubu kibice gospodarzy świętowali na murawie.
W samym meczu zdecydowanie nie zabrakło emocji. Najpierw na prowadzenie wyszło Monaco, ale Nantes nie dało za wygraną i w 74. minucie prowadziło już 2:1 po samobójczym golu Djibrila Sidibe i trafieniu Samuela Moutoussamy’ego.
Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, bo dwie minuty później gola na 2:2 strzelił Myron Boadu.
Mecz zakończył się remisem, zatem sędzia, zgodnie z zasadami, zarządził konkurs rzutów karnych. W nich lepsi okazali się gracze Nantes. Po stronie gości pomylili się bowiem Wissam Ben Yedder i Aurelien Tchouameni.
Nantes zameldowało się więc w wielkim finale Pucharu Francji i zmierzy się tam z Niceą. Po rzutach karnych na stadionie zapanowała prawdziwa euforia. Kibice gospodarzy wbiegli nawet na murawę.
Mecz finałowy między Nantes i Niceą odbędzie się 8 maja na Stade de France.
Adam Nowacki03 Mar 2022 · 08:35