Niesamowite zwycięstwo Atletico Madryt! Mistrzowie Hiszpanii wyrwali trzy punkty w setnej minucie [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 12 wrz 2021 | 16:02
Atletico Madryt w niesamowitych okolicznościach zdobyło trzy punkty. Mistrzowie Hiszpanii pokonali Espanyol 2:1.
Spotkanie lepiej rozpoczęły "Papużki". Już w 4. minucie Adrian Embarba znalazł się w dobrej sytuacji, wykorzystując błąd Stefana Savicia, oddał strzał z pola karnego, jednak dobrze interweniował Jan Oblak.
W 39. minucie Słoweniec znów musiał wspiąć się na wyżyny, aby obronić uderzenie Embarby. Tym razem zawodnik Espanyolu próbował zaskoczyć bramkarza "Atleti" z dystansu. Oblak sparował piłkę na rzut rożny, po którym zespół z Barcelony zasłużenie objął prowadzenie. Bramkę głową zdobył Raul de Tomas.
W pierwszej połowie Atletico grało po prostu katastrofalnie. Podopieczni Diego Simeone nie skonstruowali żadnej ciekawej akcji w ofensywie, pozwalając na dominację gospodarzy z Barcelony.
Dopiero po przerwie madrytczycy ruszyli do ataku. W 55. minucie Thomas Lemar trafił do siatki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej Luisa Suareza, który absorbował uwagę obrońców.
Ekipa "Cholo" dopięła swego dopiero w 79. minucie. W gąszczu rywali odnalazł się Yannick Carrasco, który strzałem lewą nogą pokonał Diego Lopeza.
Z powodu przerw w grze arbiter doliczył aż 10 minut do drugiej połowy. W 100. minucie Atletico wyrwało zwycięstwo za sprawą strzału Thomasa Lemara.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 76

12 wrz 2021 | 16:05
Tebasik chyba postanowił ustawić ligę pod murarzy żeby ujebać Real i Barcę za Superligę. Remis 1-1 to trzeba im 10 minut doliczyć żeby gola strzelili.
0
Tebasik chyba postanowił ustawić ligę pod murarzy żeby ujebać Real i Barcę za Superligę. Remis 1-1 to trzeba im 10 minut doliczyć żeby gola strzelili XD
12 wrz 2021 | 17:32
0
12 wrz 2021 | 19:32
0
Nie zesraj się ten wór to bym jeszcze kamieni nakład i bym cię tam wjebał.
12 wrz 2021 | 20:08
0
12 wrz 2021 | 18:16
0
Akurat jakieś śmieszne nawadnianie się było podczas meczu (przerwa w 30 minucie), więc pewnie stąd taki doliczony czas.
12 wrz 2021 | 16:07
0
Kurwa jaki wał xD 10 min wzięte z dupy żeby tylko ubogi krewny Realu mógł wsunąć zwycięskiego gola. No i udało się
12 wrz 2021 | 16:11
0
Zmierza to do tego że za kilka lat będziemy świadkami sytuacji gdzie bramki będą padać w 45+40 🥴
12 wrz 2021 | 16:37
0
Pierwsze takie zdarzenie będzie miało miejsce na meczu Legii. 乁༼☯‿☯✿༽ㄏ
12 wrz 2021 | 16:54
0
Za kilka lat zmienią się przepisy i pewnie sędziowie będą mogli zatrzymywać czas gry. Jak w piłce ręcznej. Wówczas zniknie idea doliczonego czasu gry.
12 wrz 2021 | 17:23
0
Mówi to kibic Wisły po tym jak jej piłkarze wyrównują wynik w 90+7. Śmiechu warte...
12 wrz 2021 | 17:54
0
wiem, że boli, ale dasz radę!
12 wrz 2021 | 18:18
Oglądałeś? Kurwa, jakby ustawiali mecz (w sumie nie twierdzę, że tego nie zrobili) to by było jak w zegarku, a nie jakieś śmieszne 10 min doliczonego czasu.
Przerwa w 30 minucie była na jakieś uzupełnienie płynów i pewnie stąd takie doliczanie czasu, bo nie widziałem by pierwsza połowa była tak rozwleczona, a drugiej już nie oglądałem, bo bolały od tego strasznie oczy.
To jak gra Atl kwalifikuje się na spadek z ligi.
0

Edit: sprawdzilem i w 77 minucie była jakaś kolejna przerwa na napoje. Zaraz im tam kurwa będą catering nosić, bo nie są w stanie 90 minut przebiec.
A ten kto to ustala niech walnie spotkanie w południe jeszcze.
12 wrz 2021 | 16:04
0
Espanyol frajerzy kolejki. 10 min doliczonego czasu to przegięcie.
12 wrz 2021 | 16:16
0
Słuchaj DJ barcelończyk, oglądałeś mecz czy pajacerke odstawiasz? 10 minut doliczonego to minimum
12 wrz 2021 | 16:06
0
Nie mam pojęcia skąd te 10 min … dramat
0
Jak zobaczyłem ile sędzia doliczył to byłem przekonany że mecz się skończy dopiero przy wyniku 1-2
0
ale żałosny wałek z tymi 10 minutami :) ale co się dziwić, w końcu to madryt :)
12 wrz 2021 | 19:27
0
Widzę że mamy tu zlot fanów teorii o pchaniu Atletico na siłę.
Tak, grali dziś gówno i tak, sędzia doliczył trochę za dużo. Ale pewnie nikt z was nie oglądał meczu i nie widział ile było cholernych przerw w grze. W pierwszej połowie nawadniali się jakieś 5 minut. Sędzia doliczył 3. W drugiej połowie 2 razy sprawdzany był VAR przy golach Atletico i trwało to długo. Potem około 75 min kolejna przerwa na nawadnianie 5 min. Potem przed 90 minutą jak był remis to 2 razy interweniowały służby medyczne przy "kontuzjach" a raczej graniu na czas piłkarzy Espanyolu.
Jakby to wszystko zebrać do kupy to z czystym sumieniem można doliczyć minimum 8 minut. Kto oglądał mecz ten się ze mną zgodzi.
12 wrz 2021 | 16:52
0
99, a nie 100 minuta.
12 wrz 2021 | 18:01
0
też tak sądze, nawet na zdjeciu widać że cieszą się po strzeleniu i zegar pokazuje 98:59 czyli wcią 99tą minutę spotkania. a gol padł wceśniej
0
oglądał ktoś cały mecz i napisze co takiego sie wydarzyło że doliczyli 10 min?
12 wrz 2021 | 17:02
0
Jak była 89 minuta i techniczny chciał podnieść tablicę z doliczonym czasem 3 minut to wtedy podszedł do niego Simeone, odchylił nieco marynarkę pokazując ukrytą pod nią kaburę i powiedział do niego "wiesz jak jest"... po czym techniczny momentalnie nadał do głównego "gramy aż padnie bramka". Tyle.
12 wrz 2021 | 18:24
0
Ja ci napiszę, bo reszta pajacuje z wałkiem, aczkolwiek sytuacja nietypowa.
Nie ma co jednak słuchać papciarzy jak ten co ci odpowiedział wcześniej. Rok szkolny się zaczął, dostał kilka jedynek i musi odreagować.

W 33 minucie i w 77 minucie jakimś dziwnym przepisem został wprowadzony czas na nawodnienie się. Chuj wie po co i chuj wie dlaczego, ale w pierwszej połowie doliczyli tylko 3 minuty mimo, że zanim wszyscy zeszli, później się ustawili itd to trochę zeszło.
Na koniec meczu sobie pewnie sędzia odbił, a i był jeszcze sprawdzany VAR więc też pewnie i to miało wpływ na ilość minut.
Trzeba by pytać osobę, która oglądała drugą połowę, bo ja nie mogłem. Tak powiewało ekstraklasą, że musiałem to wyłączyć.
Wałek jak nic...

Atletico wyrównało w 8 minucie i 56 sekundzie doliczonego czasu gry. Najpóźniejszy gol w historii LaLiga.
0

Atletico strzeliło w 8 minucie i 56 sekundzie doliczonego czasu gry. Najpóźniejszy gol w historii LaLiga.
0
Modlę się o to, bo patrzeć się na nich nie da. Jako ich fan od czasów Aguero czy Forlana nie pamiętam takiego gówna. Byli gorsi, przegrywali, ale takie męczenie buły jakie jest od kilku lat uwłacza profesjonalnym piłkarzom i te kurwa transfery z dupy. Nie wiem co tam się odwala, ale jest to niepoważne i wypadałoby aby dostali za swoje z tą grą.
Poprzedni sezon pokazał już jak można przejebać dobrą zaliczkę punktową, a ci dalej grali taką mizerię, że aż szkoda gadać.
12 wrz 2021 | 18:08
0
I już chyba do końca zostaną mistrzami, nie mają zbytnio konkurencji.
12 wrz 2021 | 18:15
0
Oglądać się tego nie dało i wyłączyłem po pierwszej połowie. To ma być kurwa mistrz Hiszpanii? Gra momentami gorsza od ekstraklasy. Przeciwnicy to na nich siedzieli.
Od długiego czasu to już parodia drużyny.
12 wrz 2021 | 16:34
Ten kto drukuje mecze tym ubogim dzieciom, musi mieć niezłą wyobraźnię, najpierw frajerstwo Villarreal ,teraz taki kabaret.
0
Ten kto drukuje mecze tym ubogim dzieciom, musi mieć niezłą wyobraźnię, najpierw frajerstwo piłkarza Villarreal jakby ktoś podmienił mu scenariusz ,a teraz taki kabaret.
0
KONIEC US Open 2021 - tenis/wygrałem w systemie grając typy z serwisu Dr Marcina (link proszę wpisać bez kropek): p.r.e.m.i.u.m.b.u.l.l . pl ponad 15600zł w 2 tygodnie. Na 36 typów z tenisa weszło 32 typy średnia kursu: 2.45 rewelacyjnie!!! Dziękuję za typy i system. Jestem bardzo wdzięczny bo wygrywam znakomitą kasę dzięki ich stronie. Pozdrawiam Meczyki i wszystkich tych co chcą wygrywać nie tracić kasę u bukmachera! DZIĘKI... Jestem MEGA szczęśliwy!