Niesamowity gol w Lidze Europy. Magiczne przyjęcie i jeszcze lepszy rajd [WIDEO]

Twitter
Autor: Adam Nowacki 6 lis 2020 | 10:57
Jednym z bardziej emocjonujących spotkań czwartkowego wieczoru w Lidze Europy okazało się starcie Hapoelu Beer Szewa z Bayerem Leverkusen. “Aptekarze” wygrali 4:2, a gospodarze mogą pocieszać się zdobyciem przepięknego gola.
Już w 5. minucie Bayer zgodnie z planem objął prowadzenie. Hapoel się jednak nie poddał. Najpierw Elton Acolatse doprowadził do wyrównania, a niedługo później popisał się fenomenalną akcją, dając swojej drużynie prowadzenie.
25-letni Holender znakomicie przyjął sobie futbolówkę, jednym ruchem mijając naciskającego go rywala, a po chwili urządził w polu karnym slalom gigant. Kolejni rywale lądowali na ziemi, a Acolatse wpakował piłkę do praktycznie pustej bramki.
Trzeba przyznać, że zrobił to na niezłej fantazji, a rywali miał przecież z wysokiej półki. Bayer to drużyna, która w tym sezonie nie przegrała jeszcze w Bundeslidze. Jedyną porażkę odniosła właśnie w Lidze Europy (ze Slavią Praga).
Wczorajszy mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem zespołu z Leverkusen. Do przerwy było 2:2. W drugiej połowie decydujące ciosy zadali Leon Bailey i Florian Wirtz.
“Aptekarze” z sześcioma punktami są na drugim miejscu w grupie C. Hapoel ma trzy oczka i zamyka stawkę.
Źródło: Twitter

Tabela ligowa - Liga Europy

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN