Niesamowity powrót Napoli w meczu z Leicester City! Grali grupowi rywale Legii w LE [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 16 wrz 2021 | 22:53
Piłkarze Leicester City zremisowali z Napoli w meczu Ligi Europy. Spotkanie na King Power Stadium zakończyło się wynikiem 2:2 (1:0).
W 6. minucie powinno być 1:0 dla gospodarzy. "Azzurrich" ofiarną interwencją uratował Ospina. Golkiper rzucił się pod nogi i zablokował uderzenie z bliskiej odległości.
Trzy minuty później Ospina nie miał już nic do powiedzenia. Piłkarze Napoli pogubili się w defensywie. Z okazji skorzystał Perez, który uderzył z powietrza i w ten sposób otworzył wynik spotkania.
Goście ruszyli do odrabiania strat. W 37. minucie mieli znakomitą okazję do wyrównania. Piotr Zieliński zawiódł jednak w kluczowym momencie. Z szóstego metra w idealnej sytuacji trafił w nogi rywala.
Napoli coraz mocniej naciskało na "Lisy", a Kasper Schmeichel miał ręce pełne roboty. Duńczyk w końcówce pierwszej połowy znakomicie spisywał się przy kolejnych strzałach.
W drugą część spotkania lepiej weszli gospodarze. W 59. minucie znów trafili do siatki. Daka uderzeniem po ziemi wykończył zespołową akcję. Radość "Lisów" nie trwała długo. Gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną.
W 64. minucie boisko opuścił Zieliński. Polak został zmieniony przez Politano. Chwilę później Napoli straciło kolejną bramkę. Barnes wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonał Ospinę.
Piłkarze Napoli mimo niekorzystnej sytuacji do końca walczyli o korzystny wynik. W 69. minucie sygnał do odrabiania strat dał Osimhen.
Przyjezdni naciskali do samego końca i to przyniosło efekt. W 87. minucie Osimhen uderzył głową po dograniu Politano i po chwili utonął w ramionach kolegów.
Gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę. Za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Ndidi.
2 - 2
16 wrz 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

34'
G. Di Lorenzo
59'
(anulowano)
63'
(H. Lozano)
Eljif Elmas
83'
(A. Zambo Anguissa)
90'
3'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 38

16 wrz 2021 | 22:55
0
Mowilem, ze legia bedzie 1 w tabeli hahahah
17 wrz 2021 | 06:29
0
Daan187 Do przewidzenia było inny rezultat byłby niespodzianką..
16 wrz 2021 | 22:56
0
Jaki piękny scenario się ziścił: Legia na czele tabeli grupy C po pierwszej kolejce Ligi Europy! Michniewicz właśnie otwiera szampana!!!
0
Efekt Zielińskiego, schodzi, Napoli strzela bramki.
Brak Zielińskiego, kadra remisuje z Anglią.
0
Piotrek jest średniakiem piłkarskim. Mocno przeciętny grajek. Czasem ma swój dzień i tyle.
17 wrz 2021 | 13:50
0
To co Kowalczyk mówił chciał zobaczyć kadrę bez Zielińskiego i zobaczył , było very nice
0
Chwilę po tym, gdy Zieliński zszedł z boiska Napoli straciło bramke, ale każdy, kto oglądał mecz wie, że wtedy Napoli zaczęło lepiej grać. Politano odmienił grę drużyny.
16 wrz 2021 | 23:12
0
nikt nie spodziewał się tego że Legia będzie prowadzić w grupie.
0
Rób, bo to jedyna okazja, zaraz to się zmieni.
17 wrz 2021 | 13:49
0
Legia na czele grupy, róbcie screeny!!!!
0
Legia liderem....iha ha ha....
17 wrz 2021 | 10:07
0
Leicester wykorzystało 4 okienka czasowe na zmianę? How?
16 wrz 2021 | 23:02
Dla mnie pełen zaskok jak na razie, bo martwiłem się, że skończymy na 4 miejscu mając może 1 punkt zdobyty na swoim podwórku po meczu ze Spartakiem, a tu po pierwszej kolejce mamy lidera. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. 3 miejsce w grupie jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. A przy dobrych wiatrach można powalczyć o coś więcej. Ważne też są bardzo punkty do rankingu. "Spójrz na tabelę, Legia Warszawa na czele. Odwróć tabelę, Spartak Moskwa na czele". Pięknie! [L][L][L][L]
0
Chyba najwyższy czas zrobić screena tabeli. To niecodzienny widok. Jestem w szoku. Tylko Legia! [L]
0
Wylaczylem mecz przy wyniku 2:0 bo sadzilem ze nic sie nie wydarzy. Rano przed praca szybko spojrzalem na wynik i pomyslalem zajebiscie.
17 wrz 2021 | 20:35
0
Powiedz prawdę że ci sołtys Internet wyłączył
0
Szkoda , ze Zielu gra taka padake kurde kibicowalem mu a w dzisiejszym meczu dobrze to widac i bylo to do przewidzenia jak cofnal sie w rozwoju zostajac w Napoli az zal patrzec na niego chowa sie za tymi zawodnikami przeciwnej druzyny nic mu nie wychodzi traci pilke nawet rozne mu juz nie wychodza na pusta bramke nie strzela... A wszystko to jego zasluga bo tak bardzo chcial zostac w Napoli dla kaski i spokojnego zycia niestety czeka go los Krychowiaka szkoda wielka bo zapowiadal sie naprawde na swiatowy TOP i wierzylem w goscia az do konca. To jest juz wlasnie tego chlopaka koniec. kolejny polski talent zmarnowany we Wloszech. Szkoda, ze tak samo Wlosni zmarnuja Zalewskiego bo go nawet nie wystawiaja do gry jak Roma 5:1 szkoda wielka chlopaka pamietajcie nigdy do Wloch!
16 wrz 2021 | 22:57
No właśnie. Zdjęli hamulcowego i zaraz padły gole. PZ średni jest. Nie słaby, ale przeciętny. Nie zawsze ma swój dzień.
0
Ale za to jaki piękny widok jak się patrzy na tabelę grupy C!
16 wrz 2021 | 23:19
Cristiano7R wiesz, ze widac twoja edycje komentarza? UWAGA CYTUJE “No wlasnie zdjeli hamulcowego i zaraz padly gole. Piotr Zielinski sredni jest. Nie slaby, ale przecietny. Nie zawsze ma swoj dzien. Przecietny to jest pomocnik z ekstraklasy. Zielinski jest bardzo dobrym zawodnikiem broni sie liczbami zdobyl 10 bramek i 13 asyst w poprzednim sezonie. Jak on jest przecietny to nie chce wiedziec jacy sa pilkarze, ktorzy graja w sredniakach Serie A.
0
Cristiano7R wiesz, ze widac twoja edycje komentarza? UWAGA CYTUJE “No wlasnie zdjeli hamulcowego i zaraz padly gole. Piotr Zielinski sredni jest. Nie slaby, ale przecietny. Nie zawsze ma swoj dzien.”Przecietny to jest pomocnik z ekstraklasy. Zielinski jest bardzo dobrym zawodnikiem broni sie liczbami zdobyl 10 bramek i 13 asyst w poprzednim sezonie. Jak on jest przecietny to nie chce wiedziec jacy sa pilkarze, ktorzy graja w sredniakach Serie A.
16 wrz 2021 | 23:26
0
Jasne, że wiem. Meczyki dają nam możliwość 2w1. I to jest ekstra, bo możesz więcej treści przemycić. Część możesz ukryć. Jeszcze inny komentarz tu zmieniłem. Chcesz, to możesz sobie poczytać, co myślę.
17 wrz 2021 | 01:12
0
HAHAHAHA Aleś dżołka zajebał, oryginalny w chuj. PATRZCIE ALE JAJA LEGIA 1 MIEJSCE W GRUPIE XDDDD

To przecież nie tak że na stronie jest już jakieś 50 komentarzy z tą samą treścią.
16 wrz 2021 | 23:04
0
Spokojnie kurwa gosciu jest po kontuzji w tamtym sezonie prawie zajebal double double, a wy takie rzeczy piszecie. Typowa polska januszeria jak dobrze idzie to kibicuja a jak zle to juz oczernianie
16 wrz 2021 | 23:09
0
Wlasciwie to mial double double 10 goli i 13 asyst i to jest pomocnik. Czego jeszcze byscie od niego chcieli? Jak na to, ze ma polska mentalnosc to i tak zajebiscie mu poszlo
0
Legia jednym meczem uzyskała więcej niż rok temu śmiech poznań grający z Benfiką B, Standardem po Covidzie i Rangersom grającym na pół gwizdka
16 wrz 2021 | 23:35