Niesamowity powrót Napoli w meczu z Leicester City! Grali grupowi rywale Legii w LE [WIDEO]

Piłkarze Leicester City zremisowali z Napoli w meczu Ligi Europy. Spotkanie na King Power Stadium zakończyło się wynikiem 2:2 (1:0).
W 6. minucie powinno być 1:0 dla gospodarzy. "Azzurrich" ofiarną interwencją uratował Ospina. Golkiper rzucił się pod nogi i zablokował uderzenie z bliskiej odległości.
Trzy minuty później Ospina nie miał już nic do powiedzenia. Piłkarze Napoli pogubili się w defensywie. Z okazji skorzystał Perez, który uderzył z powietrza i w ten sposób otworzył wynik spotkania.
Goście ruszyli do odrabiania strat. W 37. minucie mieli znakomitą okazję do wyrównania. Piotr Zieliński zawiódł jednak w kluczowym momencie. Z szóstego metra w idealnej sytuacji trafił w nogi rywala.
Napoli coraz mocniej naciskało na "Lisy", a Kasper Schmeichel miał ręce pełne roboty. Duńczyk w końcówce pierwszej połowy znakomicie spisywał się przy kolejnych strzałach.
W drugą część spotkania lepiej weszli gospodarze. W 59. minucie znów trafili do siatki. Daka uderzeniem po ziemi wykończył zespołową akcję. Radość "Lisów" nie trwała długo. Gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną.
W 64. minucie boisko opuścił Zieliński. Polak został zmieniony przez Politano. Chwilę później Napoli straciło kolejną bramkę. Barnes wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonał Ospinę.
Piłkarze Napoli mimo niekorzystnej sytuacji do końca walczyli o korzystny wynik. W 69. minucie sygnał do odrabiania strat dał Osimhen.
Przyjezdni naciskali do samego końca i to przyniosło efekt. W 87. minucie Osimhen uderzył głową po dograniu Politano i po chwili utonął w ramionach kolegów.
Gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę. Za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Ndidi.
Daniel Makarewicz16 Sep 2021 · 22:53