Niesamowity powrót piłkarzy AC Milan! Odrobili dwubramkową stratę i wygrali po kuriozalnym golu [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 16 paź 2021 | 22:44
Niesamowite zwycięstwo AC Milan w rozgrywkach Serie A. Podopieczni Stefano Pioliego przegrywali już 0:2, ale zdobyli trzy bramki i pokonali Hellas Werona.
"Rossoneri" do dzisiejszego starcia przystąpili znacznie osłabieni i mieli problem z odnalezieniem odpowiedniego rytmu. Od samego początku wyraźnie ustępowali swoim rywalom.
Hellas miał więcej swobody w konstruowaniu akcji i miało to duże przełożenie na wynik spotkania. Już w 7. minucie do siatki trafił Caprari.
Milan stracił bramkę, ale nadal pozostawał w letargu. Efekt był do przewidzenia . W 24. minucie sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Barak.
Gospodarze znaleźli się pod ścianą i zaczęli mocniej naciskać na rywali. Ich wysiłki przyniosły skutek dopiero w drugiej połowie.
Sygnał do walki dał Giroud. Francuz w 59. minucie wpisał się na listę strzelców. Kwadrans później sędzia wskazał na wapno, a gola z rzutu karnego zdobył Kessie.
Zrobiło się 2:2, a przyjezdni wyraźnie stracili rezon. Po dwóch kolejnych minutach piłkę do własnej siatki skierował Gunter i San Siro eksplodowało z radości.
AC Milan już do końca nie wypuścił prowadzenia. Ostatecznie po kapitalnej pogoni zainkasował cenne trzy punkty. Dzięki temu przesunął się na pozycję lidera.
1 - 2
16 paź 2021 | 20:00 (zakończony)

Przebieg meczu

69'
I. Lopez
77'
V. Gvilia
(B. Lederman)
I. Lopez
90'
2'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 24

16 paź 22:46
0
Jeee brawo Milan, pięknie to wyciągnęli! W 24 min już raczej spisałem kupon na straty, ale w 60 pojawiła się nadzieja i dali radę. Wprawdzie jutro dopełnić dzieła musi Lewy i spółka, ale przynajmniej walka o miliardy nie skończyły się już dziś XD P.S. Meczyki elegancko wstawiona grafika z meczu Śląsk-Piast.
16 paź 22:50
0
No i to jest mentalność przyszłych mistrzów a nie jak te cipki z Interu.
16 paź 23:56
0
Cipki z Interu dlaczego tak ostro
17 paź 00:30
0
Nie mogę patrzeć jak ten Mistrz Włoch juz drugi sezon z rzędu odpadnie z rozgrywek LM na poziomie fazy grupowej. Tak sobie pomyślałem że druzyna Interu ma tak małe jaja i ambicje ze nie zasługują na scudetto.
17 paź 01:08
0
Tak masz trochę racji ale mistrz zdobywa drużyna lepsza napewno mają duże ambicje w większości to są mlodzi ludzie a I jak teraz się nie zakwalifikują to będzie czwarty raz z rzędu bez wyjścia z grupy. Dzięki za odpowiedź
17 paź 00:14
0
Co masz na swoje wytłumaczenie? :>
17 paź 00:22
0
Jak dla mnie trochę za ostro powiedział mógł użyć innych słów ja dobrze wiem że Inter zagrał fatalnie i szczerze to trochę się wstydziełem (tym bardziej że oglądałem z kolegą który jest za Milanem ) takie mecze nie mogą się po prostu zdazac drużynie która chce walczyć o mistrza więc jak dla mnie jeżeli Milan będzie grał tak przez połowę sezonu to oczywiście że będzie nalezal im się mistrz :)
18 paź 00:17
0
Dla mnie też obrażanie innych klubów jest nieakceptowalne dlatego zapytałem kolegę co ma na swoje wytłumaczenie. Biorąc pod uwagę, że sprzedaliście 2 graczy nie do zastąpienia to i tak nie wygląda to źle. Z tego co widziałem Inter w tym sezonie to styl nie porywa, jest dużo męki ale będąc pod formą ugrywać tyle ptk to by chciała każda drużyna. Zobacz jak się posypał Juventus na początku, oni nie potrafili wyciągać tak meczy jak Inter a punkty z Lazio zgubi nie jedna drużyna. Rzymianie to nie są leszcze do bicia, co prawda w walce o mistrza ich nie biorę pod uwagę ale drużyny typu Atalanta, Lazio czy Roma będą miały wpływ na końcową tabelę. Na koniec dodam, że nigdy ale to przenigdy nie powinieneś się wstydzić za swój klub. Ja przez jebanych 7 lat ze łzami w oczach patrzyłem na grę Milanu ale nigdy się wstydziłem, pozdro ;)
16 paź 22:49
0
Ibra wyszedł zaczarował obronę Verony i taki babol :D
16 paź 23:00
0
Ten gol samobójczy to prze komiczny ale i tak nie przebije tego samobója villarealu z Atleti. A meczyki w formie widać że Śląsk z Piastem przenieśli się do Seria A XDD
17 paź 11:45
0
Ty też w niezłej dyspozycji, przenosisz Częstochowę do Glieic
16 paź 23:10
0
0-2 a 3-2 to jednak cos.... maja ekipe w tym roku.
16 paź 23:16
0
Brawo Milan!
Może nie było to super spotkanie w wykonaniu Rossonerich, ale pokazali charakter i przy odrobinie szczęścia są 3pkt i lider na tą chwilę ?
0
Milan na mistrza! Nawet jak nie idzie to zdobywają te punkty. Skład mają mocny. Jeśli będą omijaly kontuzje to myślę że Scudetto realne.
16 paź 23:31
0
Jak narazie właśnie kontuzje nie chcą omijać, może się zmieni to w koncu
16 paź 23:41
0
SPokojnie to dopiero 8 kolejka :P Napoli może ich wyprzedzic w 8 kolejce, ale jeszcze duzo, dużo meczy przed nimi. Niektóe druzyny w pierwszej połowie sezonu wymaitają , a w drugim gubia non stop punkty, albo na odwrót.