Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Niespodzianka na mistrzostwach świata U-20! Ukraina pokonała Włochów i zagra w finale [WIDEO]

Reprezentacja Ukrainy U20
Źródło zdjęcia: Twitter

Ukraina pokonała Włochów 1:0 w półfinale mistrzostw świata U-20 i zagra w wielkim finale.

Jedyną bramkę w 65 minucie zdobył Buletsa, który otrzymał piłkę na dziesiątym metrze w polu karnym i mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi rywali.

Włosi wyrównali w doliczonym czasie gry, ale gol po analizie VAR nie został uznany. Arbiter uznał, że strzelec gola, Scamacca, zanim trafił do bramki przeciwnika, uderzył łokciem Bondara.

W finale Ukraina zmierzy się ze zwycięzcą drugiej półfinałowej pary - Ekwador-Korea Południowa.

Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

15
16 cze 2019 | 01:12
0
Wam niespodzianka bo z papieru przenosicie wszystko do rzeczywistosci.
WY kurwa TUMANY!!!!
15 cze 2019 | 12:05
Mam nadzieję że polskie klubikxy wiedzą co mają z tym robić i wysyłają swoich obserwatorów i działaczy na mecze Ukraińców i co lepszych podkupią zanim się resztą Europy na nich rzuci.
0
Mam nadzieję że polskie klubikxy wiedzą co mają z tym robić i wysyłają swoich obserwatorów i działaczy na mecze Ukraińców i co lepszych podkupią zanim się reszta Europy na nich rzuci.
12 cze 2019 | 00:19
+2
Jaka niespodzianka? Przecież oni mają dobry skład. Polska młodzieżówka to by wyglądała na ich tle jak Izrael na tle Polski w 2. połowie meczu na narodowym.
11 cze 2019 | 20:57