Niewiarygodna obrona polskiej siatkarki. Zachowała się jak klasowy piłkarz [WIDEO]

twitter
Polskie siatkarki pod dramatycznym meczu kwalifikacji do igrzysk olimpijskich przegrały wczoraj z Turcją (2:3), ale na pewno nie można zarzucić im braku ambicji. Przykład? Fenomenalna obrona Magdaleny Stysiak.
W czwartym secie, przy stanie 7:7 Polka ruszyła do wydawało się już straconej piłki, po czym znakomitą “przewrotką” odegrała ją na stronę przeciwną.
Stysiak dostała za to zagranie prawdziwą owację od kibiców, ale zaskoczony arbiter spotkania przedwcześnie przerwał akcję, prawdopodobnie błędnie dopatrując się zbyt dużej liczby odbić ze strony polskich siatkarek.
Po chwili sędzia przeprosił jednak za swój błąd, decydując, że punktu w tej sytuacji nie otrzyma żadna z drużyn, a akcja zostanie powtórzona.
Nie było to jedyne świetne zagranie Magdaleny Stysiak z wczorajszego meczu. Polka zdobyła aż 25 punktów, kończąc 19 z 52 ataków. Dołożyła do tego trzy asy serwisowe i trzy oczka zdobyte blokiem.
Niestety, porażka Polek jest równoznaczna z tym, że Biało-Czerwone nie wystąpią na igrzyskach olimpijskich w Tokio.
Adam Nowacki12 Jan 2020 · 09:06
Źródło: Twitter