Niewiarygodne pudło w meczu Ligi Europy! Piłkarz Wolverhampton miał przed sobą pustą bramkę [WIDEO]

Espanyol Barcelona wygrał z Wolverhampton Wanderers 3:2 w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Po ostatnim gwizdku najwięcej mówi się o niewiarygodnym pudle Pedro Neto.
Losy dwumeczu były przesądzone już po pierwszym spotkaniu, gdy angielska drużyna pokonała rywali 4:0. Dziś górą byli piłkarze z Barcelony, którzy mimo zwycięstwa pożegnali się z rozgrywkami Ligi Europy.
Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Calleri, zaś goście odpowiedzieli za sprawą Traore i Doherty'ego.
W 87. minucie doszło do kuriozalnej sytuacji. Pedro Neto popędził samotnie do kontry, wykorzystał błąd rywala, przejął piłkę, minął bramkarza i miał przed sobą tylko pustą bramkę. 19-latek w tej idealnej sytuacji uderzył... obok słupka.
Sytuacja ta miała miejsce przy stanie 2:2. Cztery minuty później Calleri zapewnił wygraną gospodarzom, kompletując hat-tricka.
Daniel Makarewicz27 Feb 2020 · 21:31