Niko Kovac wraca do Bundesligi! Polski piłkarz będzie pracował pod jego okiem

Niko Kovac wraca do Bundesligi! Polski piłkarz będzie pracował pod jego okiem
Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 19 maj 2022 | 19:12
Niko Kovac po ponad dwóch latach przerwy znów będzie pracował w Bundeslidze. Jak informuje Florian Plettenberg ze "Sky Sports Deutschland", Chorwat od przyszłego sezonu obejmie VfL Wolfsburg.
50-latek właśnie za naszą zachodnią granicą odnosił największe sukcesy. Z Eintrachtem Frankfurt sięgnął po Puchar Niemiec, później zdobył też dublet z Bayernem Monachium.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z ekipy "Die Roten" zwolniono go jednak już po nieco ponad roku. Ostatnio Kovac prowadził ekipę z Ligue 1, AS Monaco. Z tym klubem rozstał się w styczniu.
Teraz znów podejmie pracę w Bundeslidze. Niemieckie media są przekonane, że lada dzień zatrudnienie Chorwata ogłosi VfL Wolfsburg.
"Wilki" mają za sobą bardzo nieudany sezon, w którym zajęły dopiero dwunaste miejsce w Bundeslidze. Jak donosi Florian Plettenberg, osiągnięto już pełne porozumienie z Kovacem.
Z 50-latkiem pracował będzie więc Bartosz Białek. Polski napastnik w przyszłym sezonie z pewnością zostanie w zespole. W programie "Okno Transferowe" mówił o tym nasz dziennikarz, Tomasz Włodarczyk.
- Kilka dni temu odbyło się spotkanie w jego sprawie. Zebrał bardzo mało minut z powodu kontuzji, wchodzi powolutku do gry. Sygnał jest taki, że nowy trener będzie miał go do dyspozycji i znajdzie się w kadrze. Ma dostać poważniejszą szansę - powiedział.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Sky Sports Deutschland

Dyskusja 18