OGC Nice i Girondins Bordeaux strzeliły po jednej bramce i podzieliły się punktami

Mirasol, wikipedia
Zespół OGC Nice zremisował na własnym boisku z Girondins Bordeaux 1:1 (1:0) w meczu 13. kolejki Ligue 1.
Pierwszego gola strzelili gospodarze w 27. minucie spotkania. Pierre Lees Melou uderzył skutecznie głową z pięciu metrów.
Goście do wyrównania doprowadzili na początku drugiej połowy. Jimmy Briand wykorzystał rzut karny i zdobył pierwszą bramkę od września.
W tabeli Ligue 1 Girondins Bordeaux zajmuje trzecią pozycję z dorobkiem 19 punktów. Natomiast OGC Nice ma na koncie 17 punktów, co daje zespołowi z Allianz Riviera dziesiąte miejsce.
Łukasz Karyniewski08 Nov 2019 · 22:53