Olympique Marsylia z szóstym zwycięstwem z rzędu

ninopavisic/Shutterstock
Olympique Marsylia pokonał u siebie Girondins Bordeaux 3:1 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 17. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Velodrome prowadzenie "Żyrondystom" do przerwy zapewnił kapitalnym uderzeniem z dystansu Yacine Adli.
Trzy minuty po zmianie stron wyrównał strzałem głową Jordan Amavi. Kwadrans po zmianie stron miejscowych przybliżył do sukcesu uderzeniem w krótki róg zza linii pola karnego Morgan Sanson. Zwycięstwo przypieczętował już w doliczonym czasie gry Serb Nemanja Radonjić, który zaskoczył golkipera gości strzałem z narożnika pola karnego.
Zespół z Prowansji po dziesiątej wygranej w sezonie umocnił się na drugiej lokacie w tabeli. Ekipa z Akwitanii doznała natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i spadła na piąte miejsce w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz08 Dec 2019 · 23:11