Ondrej Duda zawieszony przez FC Koeln. Były piłkarz Legii Warszawa ma problemy w Niemczech

Ondrej Duda zawieszony przez FC Koeln. Były piłkarz Legii Warszawa ma problemy w Niemczech
daykung / shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 24 kwi 2022 | 18:53
Ondrej Duda, były piłkarz Legii Warszawa, ma kłopoty w Niemczech. Pomocnik został zawieszony przez przez swój obecny klub - FC Koeln - o czym informuje portal "express.de".
Przygoda Ondreja Dudy za naszą zachodnią granicą jest pełna wzlotów i upadków. Zawodnik bardzo dobre sezony w Bundeslidze przeplatał niezwykle słabymi i nigdy nie ugruntował swojej pozycji na niemieckim rynku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Bieżące rozgrywki należą do jednych ze słabszych w wykonaniu byłego zawodnika Legii Warszawa. Duda, poza kłopotami z formą, rozczarowuje również poza boiskiem. Zawodnik został właśnie zawieszony przez FC Koeln.
- Przekłada swoje interesy ponad dobro drużyny i na razie będzie trenował indywidualnie - powiedział anonimowy pracownik niemieckiej drużyny w rozmowie z portalem "express.de".
Eksperci zwiastują, że to początek końca przygody Słowaka z FC Koeln. Coraz częściej mówi się o tym, że utalentowany pomocnik opuści ekipę Steffena Baumgarta po zakończeniu sezonu 2021/22.
Taki scenariusz jest tym bardziej realny, że 27-latkiem wciąż interesują się zagraniczne kluby. Zimą pytała o niego Geona, lecz ostatecznie do transferu nie doszło.
W Niemczech Duda reprezentował Herthę Berlin oraz FC Koeln. Dla obu tych klubów zdobył łącznie 22 bramki oraz zanotował 18 asyst.
Źródło: express.de