Osiem bramek Nowym Sączu! Sandecja na remis z Chojniczanką

Slopet, wikipedia
Sandecja Nowy Sącz zremisowała u siebie z Chojniczanką Chojnice 4:4 (3:2) w drugim piątkowym spotkaniu 13. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Prowadzenie przyjezdnym zapewnił już po dwóch minutach gry Hiszpan Toni Conejo. Pięć minut później wyrównał Brazylijczyk Thiago Rodrigues, a jeszcze w pierwszej połowie do siatki rywali z Borów Tucholskich trafili Marcin Flis i Radosław Kanach.
Tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Emil Drozdowicz, a dwie minuty po zmianie stron straty gości odrobił Mateusz Bartosiak. Po kolejnych siedmiu minutach gospodarzy przybliżył jeszcze do sukcesu Słowak Michal Piter-Bućko, ale dziewięć minut później remis uratował Mateusz Kuzimski.
Obie drużyny po raz trzeci w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Zespół z Borów Tucholskich jest dwunasty w klasyfikacji, natomiast ekipa z Małopolski zajmuje trzynastą lokatę. Obie nadal dzieli tylko różnica bramek.