Ostatni mecz roku w La Liga dla Espanyolu. Piorunująca końcówka

MARCA / Press Focus
Zakończył się ostatni mecz 2021 roku w La Liga. Valencia przegrała u siebie z Espanyolem 1:2.
Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Strzelanie zaczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 51. minucie. Do bramki trafił Omar Alderete.
Goście odrobili straty w samej końcówce. W 83. minucie gola z rzutu karnego strzelił Raul de Tomas.
Nie dość, że Valencia straciła gola, to w ostatnich minutach musiała sobie radzić bez Hugo Duro, który wyleciał z boiska z powodu drugiej żółtej kartki. Espanyol wykorzystał grę w przewadze. W 88. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Puado.
Valencia mimo porażki wciąż zajmuje ósme miejsce w tabeli. Espanyol jest dziewiąty - dwa punkty za piątkowym rywalem.
Marcin Karbowski31 Dec 2021 · 18:11